Noriu greitai parduoti automobilį

Daugėja žmonių kurie sako ,, Noriu greitai parduoti automobilį“ kadangi jo pardavimas gali sukelti nemažai mums galvos skausmo. Paruošinėti jo išorę ir saloną, kad trauktų kliento akį ir neatrodytų neprižiūrėti automobiliai. Reikia tvarkyti gedimus, o tas reikalauja papildomų išlaidų. Niekas nenori važinėtis su automobiliu kuris turi gedimų ir į jį investuoti dar papildomų pinigų. Rinka gali mums pasiūlyti labai daug skirtingos markių automobilių ir beabejo skirtingų kainų. Todėl savo automobilį parduoti tikrai nėra sunku. Jei norite lengvai jį parduoti, vos per kelias valandas, siūlome pasinaudoti paslauga – automobilių supirkimas.

Auto Supirkimas plačiau

Šioje paslaugoje yra atrinkta plati komanda, kuri išsidėščiusi visoje Lietuvoje. Jeigu norite parduoti automobilį supirkėjams ir galvojate, kad jie yra toli nuo jūsų, tai tikrai nebus problema, kadangi atstumas ne problema. Padedame visuomet ir sutvarkyti pirkimo ir pardavimo sutartis, bei SDK kodus. Jūsų transporto priemonė gali tūrėti įvairiausių gedimų arba būti visiškai tvarkinga. Gali būti, kad jūsų transportas yra nurašytas draudimo kompanijų, skendęs, su vairu dešinėje pusėje, nesikuriantis, netinkamas eksplotuoti eisme, išregistruotas, neturintis techninės apžiūros. Jeigu jums patinka pasiūlyta kaina, tuomet pateiksite patogiausią supirkėjo vizitą pas jus ir žinoma jūsų lokaciją. Jei automobilis yra nevažiuojantis, paprasčiausiai jis bus išgabenamas su tralu.

Paslaugos teikiami privalumai

Ši paslauga pasižymi, kad turi daug privalumų. Jūs galite jiems siūlyti visas transporto priemones, kadangi tai nieko nekainuos. Net jeigu supirkėjas perka jūsų automobilį, jums nereikės mokėti portalui už tarpininkavimą. Nemokamai sužinosite, kokia suma yra įvertinta jūsų transporto priemonė

  • Pinigai kišenėje tą pačią dieną – nereikės rūpintis kada bus nupirkta jūsų transporto priemonė. Ji gali būti nupirkta tą pačią dieną, kai pasiūlote savo transporto priemonę. Pinigus gausite jums pačiu palankiausiu būdu.
  • Padėsime sutvarkyti dokumentus – jei niekada neturėjote patirties tvarkant dokumentus arba nemokate, ne bėda. Mes padėsime jums sutvarkyti reikiamus dokumentus, bei padėsime gauti SDK kodą.
  • Nupirksime ir prastos būklės automobilius – ne paslaptis, kad visi vengia prastų automobilių pirkimo, tačiau tik ne mes. Kad ir kokios būklės, vis tiek mes jį galime nupirkti.
  • Patogiausias laikas pardavėjui – jūs galite išsirinkti patį patogiausią laiką ir vietą, ir nereikės skubintis, kad atsilaisvinti, jog galėtumėte aprodyti transporto priemonę.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.