Naudoti automobiliai – dažnas ir racionalus pasirinkimas

Norėdami pakeisti automobilį, daugelis lietuvių vis dar renkasi naudotus. Nauji automobiliai yra brangūs ir ne visi gali sau tai leisti. Todėl naudoti automobiliai vis dar yra dažnas, o kartu ir racionalus sprendimas. Visgi, kaip rinktis naudotą automobilį, kad jis nebūtų „sukriošęs“ ir kokiomis sąlygomis galima pasinaudoti, norint įsigyti kuo geresnį ir patikimesnį automobilį?

Senas – reiškia blogas?

Kalbant apie naudotus automobilius, kai kurių vairuotojų tarpe vyrauja manymas, jog senesnis automobilis visuomet yra blogas pasirinkimas. Esą tokia transporto priemonė yra „ligų maišas“, automobilis nuolat ges ir bus nepatikimas. Tačiau iš tiesų naudotas automobilis nėra blogas pasirinkimas. Svarbiausia, žinoti, ką perkate ir rinktis patikimą automobilį.

Pavyzdžiui, yra automobilių gamintojų, kurių net ir senos kartos automobiliai iki šiol yra patikimi ir jie puikiai važiuoja daugybę metų. Daug vairuotojų Lietuvoje pasitiki Audi, BMW, Toyota gamintojais, kurių automobiliai daug metų išlieka patikimomis transporto priemonėmis. Perkant tokios markės automobilį, net jeigu jis yra ir senesnių metų, greičiausiai įsigysite patikimą aparatą, kuris ir naudotas dar ilgus metus tarnaus Jums kaip patikima transporto priemonė.

Nepamirškite patikrinti

Visgi, kai perkami naudoti automobiliai, reikėtų daugiau dėmesio skirti jų techninei būklei. Todėl prieš perkant, visuomet reikėtų patikrinti automobilį. Net jei pardavėjas tikina, jog jokių gedimų ar „ligų“ automobilis neturi. Tokiu atveju galima rinktis nepriklausomus specialistus, kurie gali vykti kartu į automobilio apžiūrą. Arba galima vežti automobilį patikrai į autoservisą, kur meistrai patikrins jį ir parengs sąrašą darbų, kuriuos reikėtų atlikti, kad automobilis būtų nepriekaištingai tvarkingas. Toks patikrinimas leis Jums sužinoti, kokia yra tikra automobilio būklę ir įvertinti, kiek papildomai į jį gali tekti investuoti.

Naudotas, bet su garantija

Pastaruoju metu Lietuvoje populiarėja automobilių lizingas, kai parduodami garantiniai arba polizinginiai naudoti automobiliai. Tai geras pasirinkimas, jeigu ieškote naudoto automobilio ir norite, kad jis būtų patikimas arba dar su garantija. Tokiais automobiliais prekiauja specializuoti salonai. Juose yra platus automobilių pasirinkimas. Galite išsirinkti Jums patikimą automobilį, kuris bus kelių metų senumo. Dažniausiai tai reiškia, kad toks automobilis buvo tik pas vieną savininką, tad esate tikri dėl visų rodmenų ir kad automobilis nebuvo atvarytas iš užsienio. Tokie automobiliai dažniausiai parduodami su serviso knygele, tad būsite tikri, kad nors tai ir naudotas, tačiau patikimas ir tvarkingas automobilis.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.