5 UŽ, kodėl nauji automobiliai yra verti įsigyti Lietuvoje

Ar verta įsigyti naują automobilį? Gal geriau jau padėvėtą, naudotą, gal jau po lizingo? Tokie svarstymai aplanko dažną vairuotoją. Ar tikrai nauji automobiliai yra tas sprendimas? Kodėl? Pateiksime 5 tvirtus argumentus, kodėl turėtumėte pirkti naują, o ne naudotą automobilį.

  1. PIGIAU. Taip, naujas automobilis šeimai yra pigiau, nei naudotas ir senas. Pradėkime skaičiuoti. Senas automobilis dažnai genda. Jo remontui per metus išleidžiame apie 500-800 eurų, o kartais net ir daugiau. Kas du metus prieš techninę apžiūrą išlaidos gali viršyti ir 1000 eurų. Vidutiniškai senu automobiliu važinėjame 5 metus. Reiškia jis kainuos papildomai 5000 eurų ar daugiau. Nereiktų pamiršti, kad senesni automobiliai nėra tokie efektyvūs, todėl ir kuro sąnaudos didesnės. Mieste važinėjantis dyzelinis visureigis per mėnesį pareikalauja mažiausiai dviejų bakų degalų, o tai jau yra apie 120-150 eurų. Tuo tarpu naujas hibridinis automobilis gali išsiversti ir 50 eurų už benziną, ypač, jei važinėjate mieste, kur greičiai nedideli. Nereiktų pamiršti, kad įsigijus naują automobilį, jam taikoma garantija. Tai reiškia, kad pirmus 3-5 metus už jo remontą mokėti nereikia. Naujas automobilis reikalauja mažiau išlaidų, todėl jį įsigydami galite sutaupyti.
  2. Garantinis aptarnavimas. Grįžkime prie garantijos. Pirmus 3-5 metus nauji automobiliai negenda. Jei atsiranda koks defektas, jis taisomas nemokamai. Taigi gaunate aukščiausio lygio garantinį aptarnavimą. Senas automobilis gauna aptarnavimą garažiuke…
  3. Privalomas KASKO draudimas. Naujus automobilius būtina drausti KASKO. Tokiu atveju net ir įvykus eismo įvykiui, jo remontas nekainuos labai daug. Senesnius automobilius paprastai draudžiame tik privalomuoju draudimu, kuris nuo nelaimingų atsitikimų ir avarijų ne visada apsaugo. Ir vėl nenumatytos išlaidos…
  4. Efektyvus variklio darbas ir ekologija. Kol variklis naujas, jis dirba puikiai. Kokybiška alyva sutepa visas detales, mažai teršiama gamta. Tuo tarpu senas automobilis yra labai taršus, nes daugelis detalių jau susidėvėjusios ir niekada nežinai, kad pasibaigs jų tarnavimo laikas. Seni automobiliai yra taršūs, dėl to reikia mokėti daugiau taršos mokesčių. Vėl sutaupom?..
  5. Naujausios technologijos ir komfortas. Kai atsisėdi už naujo automobilio vairo, prie seno nebesinori persėsti. Žmonės itin greitai pripranta prie komforto ir technologijų, kurių naujuose automobiliuose yra gana daug. Naują automobilį pravartu įsigyti visiems, kas mėgsta toli važiuoti. Juk kelionė turi būti patogi ir saugi.

Priežasčių įsigyti naują automobilį, o ne naudotą yra ir daugiau, bet esminės šios penkios. Ketinate pirkti automobilį? Gerai pasvarstykite visus UŽ ir PRIEŠ.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.