Ar estetinė pilvo plastika sudėtinga operacija? Kada verta palūkėti?

Kiekviena moteris nori jaustis graži, labiau savimi pasitikėti, turėdama gražias kūno linijas. Tačiau įvairios gyvenimo aplinkybės, tokios kaip nėštumas ir gimdymas, apendicito, Cezario operacijos ar su amžiumi priaugtas viršsvoris palieka savo pėdsakus ir negrįžtamai pakeičia moters figūrą. Norint, kad estetinė išvaizda būtų nepriekaištinga vien sporto ir tinkamai subalansuotos mitybos dažnai nepakanka. Dėl to prireikia estetinės plastikos chirurgų pagalbos, kurie įvertinę jūsų kūno būklę ir sveikatos kriterijus gali atlikti estetinę pilvo plastinę operaciją.

Ne paslaptis, kad tai yra nemaža investicija tiek finansiškai, tiek morališkai. Tad prieš ryžtantis estetinės pilvo plastikos operacijai reiktų įvertinti visus pliusus ir minusus. Be to, rekomenduojama pasikonsultuoti su keletu specialistų, kad jie gerai įvertintų visas rizikas dėl galimų komplikacijų. Vis dėl to, tai viena sudėtingiausių operacijų, atliekamų su pilna narkoze, po to seka ilgas gijimo procesas ir visiškai gyvenimo būdo pakeitimas. Todėl ir rekomenduojama tinkamai įvertinti tokį sprendimą.

Reikia turėti omenyje, kad kai kada rekomenduojama neskubėti operuotis pilvo. Pirmas dalykas, dėl ko dauguma estetinės plastikos specialistų pataria neskubėti operuotis, tai įsivertinti, jog turite pakankamai laiko gijimui ir poilsiui pooperaciniu laikotarpiu. Nepamirškite, jog daug ko negalėsite pati padaryti, dėl to bus reikalinga artimųjų pagalba ir priežiūra bei reguliarūs vizitai profilaktinei apžiūrai pas jus operavusį gydytoją. Kaip minėjome, dauguma moterų ryžtasi atlikti pilvo plastiką, po gimdymo. Tačiau reiktų žinoti, kad po šio gyvenimo įvykio turi būti praėjęs ne mažesnis nei šešerių mėnesių laikotarpis.

Taip pat gana svarbu, tuo metu nebemaitinti vaikelio. Logiška, būtų rinktis estetinę pilvo operaciją po paskutinio nėštumo, nes tuomet galėsite džiaugtis puikiais rezultatais be galimų drastiškų pasikeitimų.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.