Estetinės procedūros dailiam pilvui

Atsikišęs ar nukaręs pilvas nėra kūno puošmena, ypač jei vilkite aptemptus drabužius, ar kai tenka apsinuoginti paplūdimyje. Dailiam pilvui sukurti galima pasinaudoti abdominoplastikos, arba pilvo plastikos operacija. Įprasta manyti, kad visų plastinių operacijų paskirtis yra grynai kosmetologinė, tačiau pilvo plastika gali turėti ir teigiamų medicininių pokyčių jūsų kūnui. Pasidomėkime apie tai daugiau.

Pilvo plastikos estetinė reikšmė

Greitai numetus daug svorio oda nespėja kartu ir lieka daug suglebusios odos. Nukarusi oda kelia ne tik estetinių problemų. Odos raukšlės prakaituoja, jas reikia prižiūrėti, kad neatsirastų žaizdų. Geriausia, odos perteklių pašalinti chirurginiu būdu. Šios operacijos atliekamos ir vyrams ir moterims, ir yra gana populiarios. Pilvo raumenys gali būti atsilaisvinę priaugus daug svorio, arba nėštumo metu. Dėl spaudimo raumenys prasiskiria, o pilvo siena atlaisvėja. Operacijos metu tie raumenys vėl sutraukiami ir susiuvami.

Norint tinkamai mesti svorį, kad oda spėtų susitraukti, tą reikia daryti pamažu. Svarbu laikytis pastovaus fizinio krūvio, sveikos gyvensenos ir mitybos, taip pat gerti daug vandens.

Prieš atliekant operaciją, gali tekti numesti šiek tiek svorio. Operacija atliekama žmonėms, kurių svorio indeksas neviršija 30.

Žmonės dažnai baiminasi operacijos ir ilgo gijimo proceso. Pooperacinis gijimas trunka apie 6 savaites, o į darbą galima grįžti po 2 savaičių. Apie savo baimes galite pasikonsultuoti su Grožio Akademijos specialistais. Operacija su nejautra trunka apie 3 val., o tempimas ir nedidelis skausmas bus jaučiamas tik pirmosiomis pooperacinėmis dienomis. Atlikus operaciją Grožio Akademijoje jums bus suteikta konsultacija ir pooperacinė priežiūra.

Pilvo plastikos medicininė reikšmė

Jei pilvo raumenys prasiskyrę nežymiai, tai gali tebūti nedidelė estetinė problema. Bet būna, kad raumenims prasiskyrus, audiniai tarp jų suplonėja ir atsiranda pilvo išvarža. Dėl to gali būti jaučiamas skausmas pilve, o nežinant, sportas gali ir padidinti išvaržos tikimybę.

Kitos su raumenų prasiskyrimu susijusios problemos gali būti susilpnėjęs dubens dugnas ir dėl to atsiradusios šlapimo nelaikymo problemos pagimdžiusioms moterims – nesulaikomas šlapimas juokiantis, kosint ar čiaudint; turi įtakos lytiniam gyvenimui, gali sukelti nugaros skausmus, net paveikti laikyseną. Susiuvus išsiskyrusius raumenis ir įtempus pilvo odą sustiprėja pilvo raumenys, kurie tvirčiau laiko stuburą. Dėl sustiprėjusių pilvo raumenų ir dingusio nugaros skausmo laikysena taip pat pagerėja.

Gali padėti ir biorevitalizacija

Biorevitalizacija – injekcinė procedūra, kurios metu drėkinami gilieji odos sluoksniai. Hialuronas yra sudėtinė organizmo dalis, savyje kaupianti drėgmę ir palaikanti odos stangrumą ir jaunatviškumą. Vykstant senėjimo procesui hialurono mūsų organizme mažėja, labiausiai pastebimos išryškėjančios veido mimikos raukšlės. Hialurono procedūras naudinga atlikti prieš ir po plastinių operacijų, moterims atgaivinti odą po nėštumo sukeltų hormoninių pokyčių įtakos.

Turėdami daugiau klausimų apie pilvo plastikos operaciją ar biorevitalizacijos procedūras, susisiekite su Grožio Akademijos specialistais.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.