Veido patempimo pooperacinio laikotarpio trukmė ir priežiūra

Sulaukę tam tikro amžiaus daugelis susiduria su tuo, kad oda tampa suglebusi ir patinusi, o raukšlės labiau pastebimos. Išoriškai tai pasireiškia pavargusiu žvilgsniu, raukšlių atsiradimu, antakių ir vokų nukritimu, dvigubo smakro atsiradimu, tai yra regimaisiais senėjimo požymiais.

Veido pakelimas facelift yra gana sudėtinga plastinė operacija, kurios pagrindinis tikslas – atjauninti veidą ir pašalinti su amžiumi susijusius pokyčius. Galima sakyti, kad tai yra apskritas veido patempimas, išskyrus kaktos sritį.

Veido patempimo operacija atliekama tik bendrąją nejautrą. Operacijos trukmė apie 2-3 val., tačiau jei veido patempimą papildo viršutinių ar apatinių vokų korekcija, tai operacijos laikas šiek tiek pailginamas.

Labai dažnai veido patempimas papildomas kitais veido patempimo būdais. Tokiu atveju gaunamas kompleksinis veido pakėlimas. Nepaisant to, kad reabilitacijos laikotarpis gali šiek tiek pailgėti, poveikis yra daug geresnis.

Reabilitacija

Veido pakėlimas yra gana rimta operacija ir reikalauja pakankamai laiko atsigauti. Per mėnesį pacientas patenka į vadinamąją socialinę būseną, kai galima eiti į darbą, lankytis viešose vietose ir makiažu paslėpti neseniai atliktos operacijos pėdsakus. Nors kai kurie pacientai jau po 2 savaičių atrodo ir jaučiasi gerai. Patinimas visiškai atslūgsta po trijų mėnesių, tai yra minimalus laikotarpis, po kurio jau galima pradėti vertinti operacijos rezultatus.

Pagrindinės rekomendacijos po facelift operacijos:

  • Kontroliuokite kūno padėtį miego metu;
  • Naudokite tik sterilius tvarsčius;
  • Kruopščiai atlikite higienos procedūras;
  • Nenaudokite kosmetikos siūlių srityje;
  • Venkite fizinio aktyvumo;
  • Nevalgykite kieto maisto;
  • Atsisakykite deginimosi saulėje, vonių ir saunų.

Sėkmingo veido patempimo rezultatas yra ne tik kompetentingas ir tikslus kvalifikuoto plastikos chirurgo darbas, bet ir vėlesnė reabilitacija. Atsigavimo taisyklių nepaisymas yra kupinas komplikacijų ir randų susidarymo priežastis, tačiau paprastų patarimų laikymasis padės pagreitinti gijimą ir išsaugoti rezultatą daugelį metų

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.