AGN automobilių stiklai: kaip vyksta automobilio stiklo keitimas

stiklas

Stiklai – automobilio keleivių apsaugos, matomumo užtikrinimo ir automobilio stiliaus elementas. Kartais nutinka taip, kad laiku neremontuota menka stiklo įdauža skyla taip, jog yra blokuojamas geras matomumas ir automobilio stiklo keitimas tampa privalomas. Stiklas į automobilio kėbulą įprastai yra įklijuotas specialiais klijais ir laikantis ypatingo tikslumo. „AGN automobilių stiklai“ Jums paaiškins, kaip vyksta automobilio stiklo keitimas.

Visų pirma, nuimami visi automobilio elementai, blokuojantys stiklo išėmimą – valytuvai, bei kiti apdailos elementai. Tai svarbu ir tam, kad jų nepažeisti išimant stiklą. Kai atlaisvinamas „kelias“, automobilio stiklas, naudojantis specialia įranga ir laikantis aukščiausių saugumo reikalavimų, yra išimamas iš automobilio kėbulo. „AGN automobilių stiklai“ turi visą reikiamą įrangą ir specialistus, kad šioje, bei kitose darbo stadijose, nekiltų net menkiausių nesklandumų. Išėmus seną stiklą, labai svarbu tinkamai paruošti kėbulą naujo stiklo įdėjimui. Turi būti išvalomi nuo seno stiklo likę klijų likučiai, taip pat rūdys ir kiti nešvarumai. Nusistovėję nešvarumai trukdytų naujiems klijams tinkamai atlikti savo funkciją ir naujai įdėtas stiklas, yra tikimybė, atsiklijuotų, arba praleistų drėgmę, kas sukeltų nemalonumų.

Išvalius paviršių, automobilio kėbulas padengiamas gruntu (jei paviršius to reikalauja). Gruntas reikalingas tam, kad nauji klijai tvirtai laikytųsi prie automobilio kėbulo. Kai kėbulas padengiamas gruntu, ant jo tepami specialūs klijai. Jiems tolygiai pasiskirstyti padeda sekantis etapas – naujo stiklo uždėjimas. Specialia technika „AGN automobilių stiklai“ įspaudžia stiklą, kad jis tvirtai sukibtų su naujų klijų sluoksniu ir šiuos klijus tolygiai paskirstytų tarp stiklo ir automobilio kėbulo. Kai stiklas įstatomas į reikiamą vietą, į joms priklausančias vietas grąžinamos pirmajame darbo etape nuimtos kėbulo ir apdailos detalės.

Kaip matote, automobilio stiklo keitimas nėra toks jau paprastas procesas. Tam, kad jis būtų atliktas kokybiškai ir klientui netektų grįžti su skundais, itin svarbu preciziškumas ir kruopštumas. Tuo pasižymi „AGN automobilių stiklai“ meistrai. Be kita ko, reikalinga ir kokybiška technika, bei įrankiai. Automobilio stiklo keitimą patikėkite mums, o mes savo ruožtu darbą atliksime nepriekaištingai ir pagal galimybes per trumpiausią įmanomą laiką. Pakeisime ne tik automobilių, tačiau ir sunkvežimių, autobusų, ūkio technikos stiklus.

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.