7 patarimai, kurie padės džiaugtis geresne erekcija

Ar tikrai reikia gerti viagrą, kad seksualinis gyvenimas būtų kur kas geresnis? Tikrai ne. Dažniausiai pakanka tik daugiau noro, kad jis toks būtų, kadangi priemonių ir metodų, kurie suteikia geresnę erekciją tikrai yra daug.

Aptarsime 7 metodus, kurie gali pagerinti erekciją ir tuo pačiu visą seksualinį gyvenimą. tikimės, kad šios mažos smulkmenos labiausiai padės tiems vyrams, kurie jaučiasi per mažai ištvermingi.

1.     Penio žiedai.

Erekcijai gerinti labai puikiai pasitarnauja penio žiedai. Tai yra ne tik galimybė mėgautis kur kas tvirtesne erekcija, tačiau taip pat ir tokia, kuri ilgiau trunka. Vyrai, kurie tokius žiedus naudoja jau ilgą laiką dažniausiai priduria, kad jie padeda pasiekti gerą efektą ne tik čia ir dabar, tačiau taip pat ir ilgalaikėje perspektyvoje padeda pasiekti kur kas geresnių rezultatų. Juk labai svarbi yra ištvermė. Ji sekso metu – net būtina.

Galiausiai atsiminkite, kad penio žiedai yra lankstūs, tad tikrai rasite tokius, kurie atitinka Jūsų kūno galimybes bei poreikius. Visgi, kartais verta įsigyti kelis skirtingus, kol pavyks rasti keliančius jums geriausias emocijas. Juk galima rasti ir vibruojančius, ir ne.

2.     Vitaminai.

Erekcijai gerinti lygiai taip pat labai siūlomi vitaminai. Tačiau ne bet kokie kompleksiniai, tačiau tokie, kurie ir yra skirti būtent vyrams, kad jie turėtų kur daugiau ištvermės. Taip pat tai yra puiki pagalba tiems, kuriuos jau kankina potencijos bėdos.

Geriausiai tokius vitaminus yra pirkti sekso prekių parduotuvėse. Dažniausiai čia ne tik pasiūla yra plati, tačiau taip pat ir galima rasti specializuotus, kurie skirti erekcijai gerinti. Svarbiausia, kad tai yra ne vaistai, tačiau vitaminai, tad juos galima gerti dažniausiai be pertraukų, o nauda ne tik seksui, tačiau ir visai savijautai apskritai.

3.     Kofeinas.

Ar žinojote, kad daugiau kofeino – tai galimybė sekso metu būti kur kas ištvermingesniu? Tikrai taip. Lygiai taip pat kaip kofeinas suteikia daugiau ištvermės –  dažniausiai alkoholis ją mažina. Žinoma, nesakome gerti labai daug kavos tik dėl sekso. Tačiau vienas arba kitas kartas su energetiniu rankose prieš gerą seksą – nebus labai blogai. Galima bent jau pabandyti ir žiūrėti kūno polinkį.

4.     Praktika.

Galima drąsiai sakyti, kad praktika yra geriausias žingsnis link geresnės kokybės sekso. Tiesa, jeigu norite, kad seksas būtų geresnis – tai ir mylėtis, o ne masturbuotis reikia dažniau. Priešingai, masturbacija gali net pabloginti sekso kokybę. Žinoma, su saiku – viskas labai gerai ir visko reikia. Tačiau jeigu bent jau kelias kartus per dieną masturbuojatės žiūrėdami porno – tai nėra labai sveika Jūsų kūnui ir tuo pačiu seksualiniam gyvenimui.

5.     Atsipalaidavimas.

Sekso metu labai svarbu kuo labiau atsipalaiduoti. Dažniausiai tai yra bene pati svarbiausia sąlyga, kuri ir lemia gerą sekso kokybę. Žinoma, atsipalaiduoti dažniausiai geriausiai pavyksta tokiu atveju, kai žmogus ne tik gerai jaučiasi, jo gyvenimo kokybė yra gera, tačiau taip pat ir tokiu atveju, kai jis pasitiki savo partneriu. Taigi, ne veltui vienos nakties nuotykiai dažniausiai ne tokie geri kaip kad radus žmogų su kuriuo seksas yra kasdieninis.

6.     Penio pompos.

Nors dažniausiai geresnei erekcijai yra minimi žiedai, tačiau ne ką mažiau geras pasirinkimas yra ir penio pompos. Jos taip pat padeda pagerinti erekciją. Taip pat dažniausiai naudojamos prieš seksą leidžia džiaugtis kur kas didesniu ir tuo pačiu stangresniu peniu. Tai dažniausiai suteikia daugiau malonumo ne tik moterims, tačiau taip pat ir patiems vyrams. Svarbiausia rinktis tokias pompas, kurios geriausiai atitinka fizinius vyro poreikius.

7.     Sveikas gyvenimo būdas.

Galiausiai, sveikas gyvenimo būdas taip pat labai gera pagalba tokiu atveju, kai norisi, kad seksas būtų kuo geresnis. Sveikas gyvenimo būdas nereiškia, kad reikia valgyti tik labai sveikai ir tuo pačiu judėti kasdien kuo aktyviau. Tačiau dažniausiai reikia bent jau remiantis pačiomis svarbiausiomis sveikos gyvensenos taisyklėmis – palaikyti režimą. Niekur nereikia per daug didelių kontrastų, tačiau nepamirškite, kad dažniausiai sveikesnis gyvenimas ne tik pagerina žmogaus kasdienybės kokybę, tačiau taip pat ir seksualinį gyvenimą. O kai yra stengiamasi vardan geresnio sekso – tikrai malonu, kai greta gaunama ir daugiau privalumų, kurie prisideda prie puikesnės savijautos.

Kuo daugiau skirtingų metodų bus suderinta – tuo kiekvienas gali būti ramesnis, kad seksas bus ne tik geresnis, tačiau taip pat ir truks ilgiau. Žinoma, renkantis žaisliukus, kaip kad penio pompą, visada siūlome tartis su pardavėjais, kurie prekiauja tokio tipo gaminiais. Jų patirtis dažniausiai pagreitina paieškas ir padeda rasti tai, kas geriausiai tinka Jūsų atveju.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.