Kaip veikia masturbatoriai ir kokį pasirinkti siekiant geriausios stimuliacijos?

           Vibratorių naujokas?  Nesvarbu, ar naudojate jį vienas, ar su partneriu, šurmuliuojantis bičiulis gali padaryti jūsų seksualinį gyvenimą daug įdomesnį. Vibratoriai yra įrankiai, kurie suteikia daug malonumo jūsų seksualiniam gyvenimui. Tai ypač pasakytina apie riboto judumo ir tam tikrų negalių turinčius žmones, kurie gali negalėti pasiekti ir stimuliuoti savo lytinius organus.

            Sekso žaislų pasaulis yra didžiulis, tai reiškia, kad yra didelė tikimybė, kad ten bus kažkas, kas jums patiks. Turint visas šias galimybes, tai taip pat reiškia, kad naujo sekso žaislo pirkimas gali būti labai svarbus. Ir nors yra baisiausių dalykų nei bandymai ir klaidos naudojant vibratorius ir masturbatorius, apsipirkimas suvokus, kas veikia, kas kaip sukurtas ir ką saugu naudoti, padeda išvengti nusivylimo. Dauguma žmonių, kurie reguliariai masturbuojasi, turi išbandytą ir tikrą kasdienybę.  Pradedantiesiems, jei esate masturbacijos provėžoje, galbūt jums pavyks ten patekti fiziškai, bet vis tiek keistai jaučiatės emociškai, dvasiškai ir, kas žino, gal net fiziškai norite kažko daugiau. Galbūt tiesiog norėtumėte skirti daugiau laiko, kol pasieksite kulminaciją, arba norite išsiaiškinti, ar turite neatrastų įjungimų. Sekso žaislai gali padėti. Pavyzdžiui, jei esate klitorio stimuliavimo gerbėjas, bet jums sunku išeiti iš įprastų būdų, autopiloto režimas sukuria erzinimą ir nuostabą visame procese. Varpą turintiems žmonėms, įpratusiems jausti savo ranką, yra masturbacijos rankovės, kurios, leidžia lengvai keisti pojūčius ir sukibimo stiprumą.

             Renkantis geriausios stimuliacijos žaisliuką, turite atsižvelgti į savo poreikius, su kokiu žaislu jūs jausitės patogiai. Yra daug pasirinkimų, tačiau ne visi jums gali būti tinkami, patogūs, o to pasekoje išleisite pinigus netinkamai ir daiktas taps nenaudojamas. Darant tokius pasirinkimus svarbu paklausti savęs, kaip aš jausiuosi patogiai, kas mane trukdo ar kokia pozicija man labiausiai tinka ir patinka. Pagal tai galima jums pritaikyti kokie masturbatoriai tinka, kuris puikiai atliks savo  darbą norint pasiekti geriausios stimuliacijos. Jeigu jums kyla klausimų, ar norite apžiūrėti gyvai, galite atvykti į fizines parduotuves arba susisiekti elektroniniu paštu ir pasiklausinėti apie jus dominančią prekę.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.