Kas yra BDSM ir ką verta apie jį žinoti?

Vieni siekia dominuoti gyvenime, kiti – paklusti. Šie slapti troškimai dažniausiai atsispindi seksualiniuose partnerių žaidimuose. Ir dažnai sekse šie vaidmenys keičiasi: valdingas ir griežtas vyras gyvenime gali tapti savo nuolankios merginos vergu. Ir ji gali svajoti apie grubų seksą, kuriame išpildys visas šeimininko užgaidas.

Tokiam scenarijui, porai reikės įvairios bdsm atributikos. Tai gali būti, lovos petnešos, antrankiai, virvės, pakabinamos sekso sūpynės, apykaklės, riešų atramos. BDSM spaustukai pagaminti iš metalo, odos ir net šilko juostelių.

Nebūtinai partnerio įpareigojimas turėtų būti smurto pobūdis. Sutuoktiniai gali būti labai švelnūs. Tačiau jausmas, kad tu ar jis susijęs, didina jaudulį, suteikia kerintį malonumą.

Kokie yra BDSM pranašumai

Amerikiečių mokslininkai išsiaiškino, kad BDSM palengvina konkrečiam vaidmeniui pakitusias sąmonės būsenas: BDSM užsiimantiems žmonėms sumažėja psichologinio streso lygis, pagerėja nuotaika ir padidėja seksualinis susijaudinimas. Tačiau turbūt įdomiausias jų atradimas yra tas, kad tuo užsiimantys patenka į pakitusios sąmonės būseną.

Tiesa, dominuojančiųjų ir nuolankiųjų pojūčiai skiriasi. Pirmieji patenka į malonią visiško susikaupimo procesui ir savimonės praradimo būseną. Pastarieji, priešingai, dabarties akimirką jaučia visišką atsipalaidavimą, ramybę ir gyvenimo jausmą.

Kaip pasikalbėti su partneriu?

Svarbu nebijoti kalbėti apie savo fantazijas su partneriu. Siūlyti išbandyti kažką naujo – normalu ir teisinga, galbūt antroji pusė taip pat jau seniai apie tai svajojo. Svarbu iš anksto aptarti detales ir nustatyti ribas, kurių negalima peržengti. Paįvairinkite savo santykius arba tapkite BDSM kultūros gerbėjais – bet kuriuo atveju nauja patirtis nepakenks. Pagrindinis bet kokios praktikos principas yra saugus, sveikas sutarimas. Tai svarbiausia žinoti, norint nepainioti ypatingos seksualinės kultūros, kuri gali būti net romantiškesnė nei tradicinis seksas su vienpusišku iškrypimu ir smurtu.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.