6 įrodymai, kad buhalterinės apskaitos programa – puiki išeitis verslui

Dalis nedidelių verslų vis dar naudoja pasenusį buhalterijos ir mokesčių skaičiavimo metodą, tačiau modernūs laikai reikalauja efektyvių pokyčių. Šiuolaikiškos finansų valdymo sistemos, kaip modernios, skaitmenizuotos buhalterinės apskaitos programos gali tapti puikiu sprendimu Jūsų įmonei.

Finansų valdymo sistemos yra paprastesnės, be to, su buhalterinės apskaitos programa galima džiaugtis mažesnėmis išlaidomis. Tiesa, jeigu Jūs tik susipažįstate su buhalterinės apskaitos galimybėmis, gali būti šiek tiek painu.

1. Tai taupo laiką.

Nors buhalterinės apskaitos programa iš pradžių reikalauja tam tikrų laiko sąnaudų mokantis su ja dirbti, netolimoje perspektyvoje tai gerokai sutaupo Jūsų laiką. Finansų valdymo sistemos standartizuoja įvairius procesus, todėl su buhalterija susiję darbai atliekami greičiau.

2. Operatyviai sukuria pagrindines finansines ataskaitas.

Nepatogu laukti, kol buhalteris ar kiti darbuotojai sudaro kasmėnesines ataskaitas? Buhalterinės apskaitos programa leidžia to išvengti! Skirtingos finansų valdymo sistemos dažnai turi integruotas ataskaitas ir jas automatiškai atnaujina mygtuko paspaudimu: nuo pajamų ataskaitos iki išlaidų ataskaitos sudarymo. Viskas greitai ir vienoje vietoje!

 3. Sinchronizuoja visus įmonės finansinius duomenis.

Jeigu įmonės finansiniai duomenys saugomi keliose platformose (banko sąskaitose, kreditinių kortelių sąskaitose, darbo užmokesčio apskaitos paslaugose ar panašiai) neretai prireikia kelių valandų ar net dienos duomenims suvaikščioti iš vienos platformos į kitą. Tai – nepatogu. Buhalterinės apskaitos programa padeda surinkti reikiamus duomenis į vieną vietą, kad netektų kas kartą atsisiųsti Jums aktualią finansinę informaciją iš kiekvieno atskiro šaltinio ir bereikalingai gaišti laiką duomenų įvedimui.

4. Finansų valdymo sistemos didina tikslumą.

Kalbant apie įmonės finansus, tikslumas čia ypač svarbus. Viena įsivėlusi klaida gali lemti didelius nuostolius. Laimei, šiuolaikinė buhalterinės apskaitos programa yra pažangesnė nei duomenų suvedimas rankiniu būdu. Tai leidžia išvengti žmogiškų klaidų ir pateikia tikslius skaičiavimus bei kitus duomenis.

5. Paprasčiau apskaičiuoti darbo užmokestį.

Buhalterinės apskaitos programa padeda efektyviau ir paprasčiau apskaičiuoti darbuotojų atlyginimus. Naudojant programinę įrangą, galima automatizuoti mokėjimus darbuotojams, apskaičiuoti sveikatos priežiūros, socialinio draudimo įmokas.

6. Tai supaprastina mokesčių deklaravimą.

Finansų valdymo sistemos padeda standartizuoti įvairias ataskaitas, automatiškai suskirsto duomenis į atitinkamas kategorijas, todėl paprasčiau apskaičiuoti mokesčius ir sudaryti deklaraciją bei ataskaitas.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.