Kokią antivirusinę programą rinktis verslui?

Nesvarbu, ar jūsų kompiuteryje ar įrenginyje veikia „Android“, „Mac“ ar „Windows“ programinė įranga, kibernetiniai nusikaltėliai imasi sudėtingų atakų prieš tikslinius įrenginius įvairiose operacinėse sistemose (OS). Svarbu pasirinkti antivirusinę programinę įrangą, kuri būtų sukurta jūsų OS ir pritaikyta jūsų kompiuterio elgsenai.

Ne visa antivirusinė programinė įranga yra sukurta vienodai, todėl reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių.

Nėra nieko blogiau, kaip naršyti internete tik tam, kad jūsų kompiuteris lėtai nuskaitytų, kai antivirusinė programinė įranga „galvoja“ apie jūsų sprendimus. Jei programinė įranga aptinka problemą, ar ji ją išspręs neatlikdama 20 sudėtingų veiksmų?

Paskutinis dalykas, su kuriuo norite susidoroti, kai kyla pavojus jūsų informacijai, yra klaidos, gedimai ir nesėkmingi bandymai apsisaugoti nuo kibernetinio saugumo grėsmių. Turite žinoti, ko ieškoti antivirusinėje programinėje įrangoje. Taigi, čia yra antivirusinės programinės įrangos pasirinkimo vadovas, įskaitant dažniausiai pasitaikančias klaidas ir rekomendacijas.

Štai keli nemokami antivirusinės programinės įrangos sprendimai, kurie yra visiškai legalūs jūsų smulkiajam verslui.

Comodo Internet Security yra visapusiška virusų ir kenkėjiškų programų šalinimo programinė įranga. Ji aptinka ir apsaugo sistemas nuo virusų, kenkėjiškų programų, šnipinėjimo programų, „rootkit“ atakų, robotų ir kt., kol jie gali užkrėsti jūsų kompiuterį. Jame naudojami ir vietiniai, ir debesyje pagrįsti virusų apibrėžimai, todėl kompiuteriai yra apsaugoti, net jei programinė įranga nėra atnaujinta.

Nano Antivirus yra apdovanojimus pelniusi antivirusinė programinė įranga, kuri naudoja patentuotą technologiją pačios įmonės antivirusinėse laboratorijose. Ji siūlo ir atsisiunčiamą programinę įrangą „Windows“ įrenginiams, ir žiniatinklio antivirusinę programą, leidžiančią vartotojams apsaugoti visas sistemas arba nuskaityti atskirus failus.

„Windows“ sauga siūlo visapusišką apsaugą nuo visų rūšių kenkėjiškų programų ir virusų. Tačiau jis pasiekiamas tik asmeniniams kompiuteriams, kuriuose jis yra pagal numatytuosius nustatymus. Jei reikia šiek tiek laiko patobulinti nustatymus, tai greitas būdas pagerinti kibernetinį saugumą.

Daugiau žiūrėkite nuorodoje: https://www.kaspersky24.lt/kaspersky-endpoint-security-for-business-select.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.