Židinių ir krosnelių naujienas seka interjero dizaineriai

http://sendvariozidiniai.lt/

Židinys ar krosnelė – gražus interjero akcentas. Žinoma, toks prietaisas perkamas atsižvelgiant į šilumos savybes, bet išvaizda taip pat labai svarbi. Tad ne veltui šią temą seka interjero dizaineriai. Jiems įdomu ir tai, kokius naujus produktus pateikia http://sendvariozidiniai.lt/.

„Dovre Vista 900“, „Dovre Bold 400“ ir kiti pavadinimai – ne tik puikios šilumos savybės, bet ir išskirtinis dizainas. Arba „Dovre 342“ – norvegiškas stilius, kuriam negailima pagyrų. Būtent todėl ir užsiminėme, kad šia tema domisi interjero dizaineriai. Židinys ar krosnelė suteikia kambariui žavesio, ekspresijos ir, žinoma, nepaprasto jaukumo.

Žmonės, samdantys dizainerį, tikisi, kad šis bus kompetentingas ir galės padėti parinkti geriausius variantus. Todėl specialistui pravartu domėtis naujienomis, neapleisti rinkos tendencijų. O kalbant apie židinius tikriausiai savaime aišku, kad būsto išvaizdą kuriantis profesionalas yra susipažinęs su „Dovre“ pavadinimu, kuris ne kartą minimas ir http://sendvariozidiniai.lt/ puslapyje. Norvegiška tradicija, norvegiškas praktiškumas ir apskritai – nuostabus rezultatas.

Ar verta samdyti interjero dizainerį?

Truputį nutolę nuo židinių ir krosnelių temos galime paklausti, ar verta samdyti specialistą, kuris padėtų „sudiriguoti“ kambarių apipavidalinimą. Jei svarbu apsisukti taupiai, tuomet ne. Bet turint atliekamų pinigų ir siekiant estetikos toks sprendimas netgi labai geras. Specialistai pateikia tokių idėjų, kad namai iš karto tampa žymiai gražesni.

Beje! Iš pažiūros atrodo, kad samdyti profesionalą, puikiai susigaudantį interjero dizaino temoje, yra brangu. Visgi geriau pagalvojus nesunku suprasti, kad profesionalas, tikėtina, turės minčių, kaip išgauti puikų efektą nepermokant. Tad galutinis finansinis rezultatas gali būti panašus tiek samdant, tiek nesamdant. Viskas priklauso nuo konkrečios situacijos, nuo poreikių, nuo patalpų būklės ir nuo darbų apimties.

Kur galima apžiūrėti gražius židinius ir krosneles?

O kur reikėtų vykti norint pasižvalgyti po židinių ir krosnelių asortimentą? Užsukite į puslapį http://sendvariozidiniai.lt/ arba atvykite į Klaipėdą, Mokyklos g. 33 („Sendvaris“). Nenusivilsite.

„Dovre Sense“, „Dovre Brut“ ir kiti pripažintų gamintojų šedevrai – tikra pasaka! Pasaka, kurios kiekvienas norime savo namuose.

 

straipsniai Author

Comments

    zidiniai

    (2019-12-10 - 13:47)

    O ką dizaineriai mano apie JOTUL židinius ir krosneles?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.