Ženklai, kad skolinimasis internetu vyksta tinkamai

pasiskolinti internetuŠiais laikais daug kam tenka nors kartais išbandyti pasiskolinti internetu. Ar tai būtų reali paskola, greitieji kreditai, ar tai būtų tiesiog koks nors kažko pirkimas išsimokėtinai. Aišku, populiaresnė nuomonė, kad pasiskolinti internetu tai reiškia gauti paskola internetu. Būtent apie tokį skolinimosi būdą mes dabar ir kalbėsime. Kaip suprasti, kad jūsų skolinimosi projektas vyksta teisingai.

Puslapis turi kontaktus

Jiegu norite pasiskolinti neiseinant is namu, pirmiausia jums reikės surasti tą įmonę, kuri jums skolins pinigus. Tą galėsite padaryti naudodami įprastą Google paiešką, ir joje įvedę tuos dalykus, kurie domina. Tuomet tikrai pamatysite didžiulį pasirinkimą skolintojų, reikės išsirinkti. Tai labai svarbus žingsnis – pasirinkti patikimą kompaniją. Dabar neseniai Lietuvą purtė aferų su skrydžių bilietais skandalas. Mat ryanair bei wizzair bilietais pasivadinusi kompanija perpardavinėjo bilietus keleiviams. Žmonės beveik nesuprato, kad vyksta kažkokia afera ir kad kažkas iš jų vagia pinigus, viskas buvo taip akylai padaryta. Tačiau galiausiai yla išlindo iš maišo, sukčiams iškeltos bylos. Skolintis pinigus taip pat reikia labai atsargiai, pasistengti neužlipti ant tam tikro grėblio. Pirmiausia patekę į interneto puslapį, kuriame ketinate skolintis, apžiūrėkite, ar matosi kur nors įmonės kontaktai. Tada nukopijuokite įmonės pavadinimą ir internete ieškokite apie ją informacijos. Labai daug dalykų paaiškės jau tuomet. Jeigu ten tikrai sąžiningos ir geros skolinimosi salygos, jeigu ten nėra jokios klastos ir aferos, tuomet nieko neigiamo jūs ir nepamatysite. Tačiau jeigu paskola internetu teikiama fiktyviai, jeigu iš tiesų už viso to slepiasi kažkokia migla, matysite tai įmonės reitinguose. Svetainėje rekvizitai.lt pamatysite labai daug, taip pat bus daug dalykų aiškūs ir tokiose svetainėse kaip skundai.lt Ten galima rasti atsiliepimų apie įmones. Jeigu skolinantis iš tam tikrų skolintojų jūs jų interneto puslapyje nerandate jokių kontaktų – aplenkite šiuos anonimus kuo didesniu lanku, jie slepia tapatybę, gali būti, kad tai ne vartojamosios paskolos internetu, o kažkas apgaulingo.

Puslapis turi gerus atsiliepimus

Kaip jau minėjome, esant galimybei, rasite ir įmonės atsiliepimus. Tai labai svarbu, nes matysite, kaip realiai klientai vertina tam tikrą skolintoją. Jeigu vertina gerai, tada nereikia bijoti gauti kredita internetu, ta skolinimo įmonė yra patikima. Jums tereikia patikrinti, ar atsiliepimai tikri, ar niekas neatrodo įtartina. Jeigu yra nusiskundimų, panagrinėti, dėl ko žmonės skundžiasi, ar jums tie dalykai, dėl kurių skundžiamasi, yra aktualūs. Į vertinimą žvaigždutėmis kreipti dėmesio nebūtina – tai nėra labai svarbus dalykas, kadangi dažnai tiesiog konkurentai atėję nepagaili blogų įvertinimų.

Jūs neturite pravesti didelės sumos

Kitas rodiklis, kad jūsų pasirinktas yra saugus budas pasiskolinti, tai įprasta standartinė veikla. Nepamirškite, kad sukčiavimo atvejais sukčiams rūpi išvilioti pinigus. Tą padaryti įmanoma tik tada, kai jūs patys sutinkate kažkam pervesti savo pinigus. Taip, registruojantis dėl paskolos internetu reikia patvirtinti tapatybę, užregistruoti savo sąskaitą, tačiau tai yra padaroma pervedant 1 centą, ne daugiau. Jeigu iš jūsų reikalauja pervesti kažkokias dideles sumas, galite įtarti, kad vyksta kažkas nešvaraus.

Standartiniai žingsniai

Paprastai standartiniai žingsniai yra jūsų pačių registracija internete. Kai ją atliekate, reikia skaityti sąlygas, pasirinkti norimą paskolą, numatyti grąžinimo terminą, sutikti su sąlygomis, registruojant savo banko sąskaitą pervesti 1 centą. Galiausiai su jumis dar ir galimai susisieks paskambinus iš bendrovės personalas ir viską patikslins. Tada gausite pinigus.

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.