Ar tikrai paskolos dirbantiems užsienyje išduodamos lengvai?

paskolos dirbantiems užsienyjeAr paskolos dirbantiems užsienyje išduodamos vienodomis sąlygomis ar ne? – teiraujasi ne vienas emigrantas. Kredito įstaigos dažniausiai atsako vienodai – viskas priklauso nuo individualių situacijų. Lietuvos bankas teigia, kad svarbiausia yra atitikti mokumo vertinimo nuostatus, o jie taikomi visiems besiskolinantiems. Jeigu jūs esate dirbantys užsienyje, bet gyvenate Lietuvoje, tai nemaža tikimybė, kad kreditą gauti jums pavyks. Bet, nepamirškite, kad kredito įstaigos ir privatūs paskolų teikėjai dažniausiai turi ir savo vidinę tvarką. Kai kuriose vietose vidinės taisyklės gali pakišti koją norint gauti vartojimo kreditą. Jeigu kreipsitės į kredito įstaigas, tai jums teks atitikti žemiau išvardytas sąlygas.

  1. Paskolos dirbantiems užsienyje arba dirbantiems Lietuvoje išduodamos tik tokiu atveju, jeigu kredito paraišką teikiantis asmuo tuo metu yra išdirbęs nemažiau nei keturis mėnesius. Keturių mėnesių darbo stažo reikalavimas yra būtinas dėl to, kad kredito įstaigos turės vertinti pajamas pagal tokį laikotarpį. Jeigu jūs paskutinius keturi mėnesius nedirbote, tuomet vartojimo paskolos gauti negalėsite. Pabrėžtina, kad keturių mėnesių darbo stažo reikalavimas yra taikomas būtent vidurkiui, o tai reiškia, kad bus vedamas keturių mėnesių gautų pajamų vidurkis, kuris bus prilyginamas tvarioms pajamoms.
  1. Jokios paskolos negalės būti išduodamos, jeigu asmuo yra registruotas darbo biržoje, turi registruotų uždelstų skolų arba pateikia neteisingus duomenis. Tai tiesiog apsauga nuo sukčių. Šis reikalavimas taikomas kone visur. Kredito įstaigos negali skolinti bedarbiams, jos savarankiškai nusprendė neskolinti ir prasiskolinusiems, o svarbiausia – jos visuomet įsitikina ar besiskolinantis asmuo nesinaudoja svetimais duomenimis.
  1. Paskolos išduodamos tik tuomet, jeigu besiskolinančio asmens pajamų ir išlaidų santykis neperžengia leistinos ribos. Jeigu jūsų pajamos yra tokios, kad 40 procentų jau turite skirti kitų kredito įmokų sumokėjimui kas mėnesį, tai kredito įstaigose paraiškos dėl kredito gavimo galit net neteikti – jo negausite.
  1. Besiskolinantis asmuo turi būtų nuolatinis LR pilietis, tad gyvenantiems svetur – kreiptis dėl paskolos nereikėtų. Kredito įstaigos nurodo tokį reikalavimą gyventi Lietuvoje dėl to, kad skolas būtų paprasčiau išieškoti, jeigu jos nebūtų sumokamos laiku.

Tad, jeigu norite gauti paskolą, jūs turite nuolatos gyventi Lietuvoje (nesvarbu kur dirbate), turite gauti stabilias ir pakankamas pajamas ir negalite turėti registruotų negrąžintų skolų.

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.