Vyriškos apyrankės – puiki dovana tėvo dienos proga

             Tėvams išrinkti dovaną gali būti sunku. Jie linkę ištisus metus kaupti visą įrangą savo pomėgiams dviračiu, golfo žaidimais, žaidimais, todėl birželio mėnesį jų palikuonys nepalieka įkvėpimo. Kiekvienais matais, birželį daugelyje pasaulio šalių minima Tėvo diena, o šaunūs tėčiai nusipelno geresnio nei dar vienos poros kojinių ar viskio butelio. Tačiau nepriklausomi papuošalų dizaineriai pasirūpino, kad Tėvo dienos dovana būtų prasminga. Nuo odinių ir brangakmenių juostelių iki auksinių rankogalių ir sidabrinių papuošalų – čia yra keletas apgalvotų papuošalų dovanų variantų visų tipų tėčiams, kurie jį tikrai sujaudins.

              Balyje įsikūręs prabangių juvelyrinių dirbinių prekės ženklas ką tik iš naujo pristatė lyčių aspektą atitinkančią Kami kolekciją su apyrankėmis, žiedais ir karoliais, kurie demonstruoja vietinį meistriškumą per etiketei būdingą grandinės grandį. Klasikinė grandinė yra rankomis austa Balio amatininkų kolektyve, kurį tvarko Johno Hardy saloje dirbantys dirbtuvės, kurią prekės ženklas remia bendruomenės ir plėtros iniciatyvomis. Pirmą kartą Kami kolekciją galima įsigyti iš perdirbto aukso ir įvairesnių dydžių, todėl tai prasminga dovana tėčiui, kuriam rūpi, kas gamina jo papuošalus ir kaip su jais elgiamasi. Rinkitės tokias apyrankes, kurios turi istoriją ar prasmę, kaip duodas pavyzdys iš balio. Tai dar labiau padaro dovaną vertingesnę.

             Apyrankės iš akmens. Vienos populiariausių. Svarbiausia parinkti tinkamą akmenį, pagal žmogaus savybę, charakterį. Tam reikia žinių ir informacijos, kaip pavyzdys,  teigiama, kad labradoritas taip pat padeda dėvėtojui priimti intuiciją, išsklaidyti rūpesčius ir atkurti ryšį su savimi – visas savybes, kurios gali padėti tėčiui atsigauti po sunkių metų. Vieni akmenys suteikia šilumą, kiti ramybę. Šiai dienai, mes turime platų apyrankių pasirinkimą. Tai gali būti ne tik iš akmenukų, tačiau ir odinės apyrankės.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.