Vonios kambario santechnika: pirkėjų lūkesčiai ir pasirinkimo galimybės

santechnikaVonios kambarys – viena svarbiausių gyvenamųjų erdvių, kurioje praleidžiame gana daug laiko. Priešingai nei kiti kambariai, vonia turi būti ne tik estetiškai patraukli, bet ir funkcionali. Specialistai primena, kad ypatingo mūsų dėmesio reikalauja santechnika, jos sistema ir visi santechnikos įrenginiai.

Jei norite džiaugtis ilgalaikiu rezultatu, t. y. pamiršti vonios kambario remonto problemas, šiam tikslui negailėkite investicijų. Ekspertai teigia, kad tik kokybiški santechnikos įrenginiai ir tinkamai atlikti montavimo darbai realizuos visus jūsų lūkesčius. Bandydami sutaupyti stipriai rizikuojate. Visų pirma, prastos kokybės įranga gali greitai sugesti, o antra – prastai atlikti santechnikos darbai gali tapti brangiai kainuojančių avarijų priežastimi. Jei ieškote įrangos, kuri užtikrintų optimaliausią kainos ir kokybės santykį, rinkitės tik žinomo gamintojo produkciją. Be to, geriausias sprendimas – įrenginius įsigyti didesnėje santechnikos prekių parduotuvėje. Pirmiausia, didesnės įmonės gali taikyti kur kas patrauklesnes nuolaidas, be to, tokios bendrovės domisi tik kokybiška santechnika, todėl gali pasiūlyti aukštos kokybės įrangą.

Ekspertai teigia, kad daugiausiai klausimų kelia vonios pasirinkimas. Didžioji dalis pirkėjų renkasi tradicines ketaus vonias. Šios yra tvirtos, stabilios ir sunkios. Be to, gerai sulaiko šilumą. Tiesa, vis daugiau žmonių ieško lengvesnio varianto – plieno ar akrilo vonios. Jos kiek pigesnės, tačiau turi ir savų trūkumų, pvz., plienas labai barška, o vanduo jame kur kas greičiau atvėsta. Vertinant vonių dizainą, didžiausias dėmesys skiriamas baltai spalvai, puikiai derančiai tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus interjero sprendimų. Vonios gali būti įvairių formų ir matmenų, viskas priklauso nuo vonios kambario dydžio ir pirkėjų poreikių.

Keičiantis laikams, vis didesnis dėmesys skiriamas dušo kabinoms. Dušas ne tik padeda efektyviau išnaudoti vonios kambario erdvę, bet ir padeda taupyti vandenį – apskaičiuota, kad maudantis duše sutaupoma kelis kartus daugiau tiek šilto, tiek šalto vandens. Be to, naujausios technologijos suteikia galimybę mėgautis itin jaukiu viso kūno masažu ir kitais dušo privalumais, pvz., prausiantis klausytis mėgstamo atlikėjo dainų.

Nepamirškite, kad kokybiška santechnika neatsiejama nuo tinkamų sistemos dalių. Kitaip sakant, jei norite džiaugtis maksimaliu komfortu, turite pagalvoti ne tik apie vonią, dušo kabiną, praustuvę ar kitus santechnikos įrenginius, bet ir santechnikos sistemos funkcionavimui būtinas jungtis, vamzdžius, ventilius, sandarinimo medžiagas ir t. t. Visi santechnikos darbai turi būti patikėti profesionaliam meistrui, turinčiam ilgametį darbo stažą. Ekspertai primena – tik tinkamai sumontuota įranga džiugins patikimu naudojimu ir ilgaamžiškumu.

 

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.