Vingio klinika – šiuolaikiškos odontologijos paslaugos ne tik gyvenantiems Vilniuje

Dantų sveikata yra labai svarbu, todėl ja rūpintis turime nuolat. Tam, kad dantys būtų gražūs ir sveiki kartais nepakanka vien teisingos kasdienės burnos higienos, reikia ir profesionalių specialistų paslaugų. Tačiau kaip žinoti, kuri odontologijos klinika yra geriausias pasirinkimas? Vingio klinika Vilniuje siūlo savo klientams ne tik moderniausias paslaugas, bet ir labai lanksčias gydymo sąlygas.

Šiuolaikiški odontologijos sprendimai

Vingio klinika Vilniuje jau veikia daug metų ir savo pacientų yra vertinama už kokybišką darbą ir profesionalių gydytojų sprendimus. Implantologija ir protezavimas yra dažniausiai čia teikiamos paslaugos. Taip pat pacientai čia kreipiasi estetiniam gydymui ar tokioms procedūroms kaip profesionali burnos higiena ar dantų balinimas.

Ši odontologijos klinika Vilniuje savo pacientams siūlo moderniausiius ir šiuolaikiškus sprendimus dantų gydyme. Pavyzdžiui, čia galima išbandyti modernią ICON terapija, kuri gydo kariesą pirmojoje jo stadijoje ir tam nenaudojamas gręžimas. Nebereikia kęsti skausmo ir baimintis dėl to, ar plomba bus teisingai įdėta.

Taip pat čia atliekama Lietuvoje sparčiai populiarėjanti procedūra, kuri leidžia atgauti šypseną vos per vieną dieną. Tai „All-On-4“ implantavimo ir protezavimo metodika. Jos metu pacientui įsukami keturi implantai, ant kurių tvirtinami nuolatiniai dantys. Implantai įsukami pirmos procedūros metu, o kol gaminami nuolatiniai dantys, pritvirtinami laikini. Tad nebereikia baimintis, kad kol vyks gamyba, teks vaikščioti be dantų ir kompleksuoti dėl bedantės šypsenos.

Kaip dantų gydymui išleisti mažiau?

Labai daug žmonių, net ir kentėdami nuo rimtų dantų ligų, delsia kreiptis į specialistus, nes mano, kad tai yra brangios paslaugos. Tačiau laukimas negydo, jis tik gilina problemą, o tai reiškia, kad galiausiai vis tiek reikės kreiptis į specialistus, tik situacija bus dar prastesnė. Vingio klinika savo klientams siūlo būdų, kaip sutaupyti ir išleisti mažiau gydymo procedūroms.

Pavyzdžiui, galite pasinaudoti itin patraukliomis nuolaidomis, kurios itin dažnai skelbiamos net ir pačioms moderniausioms bei populiariausioms procedūroms. Taip pat pasidomėkite, ar Jums reikalingam gydymui nėra taikoma valstybinė kompensacija. Pavyzdžiui, jeigu Jums reikalingas dantų protezavimas.

Odontologijos paslaugos negyvenantiems Lietuvoje

Odontologijos paslaugos Lietuvoje yra populiarios ne tik tarp gyventojų, bet ir svečių iš užsienio arba tarp emigrantų. Daugelis jų atostogų Lietuvoje metu ieško, kur susitvarkyti dantis ir kaip tai padaryti greitai. Vingio klinika siūlo nuotolines konsultacijas tokiems pacientams ir sudaro sąlygas atostogų metu pasirūpinti dantų taisymu, implantacija ir protezavimu.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.