Vestuvinių žiedų tendencijos – ką rinktis?

Lygiai taip pat, kaip vestuvinių suknelių tendencijos nyksta ir teka kartu su šiuo metu vykstančiais mados judėjimais, taip ir papuošalų stiliai yra nepastovūs. Tai pasakytina ir apie sužadėtuvių žiedų tendencijas.

Vestuviniai žiedai 2022 m.

Kadangi socialinė žiniasklaida ir įžymybių įtaka yra stipresnė nei bet kada, būsimos nuotakos ieško kažko, kad jų sužadėtuvių žiedas išsiskirtų iš minios, ir siūlo nuotraukas puoštus Instagram kanalus.

Londono juvelyrė Emma Clarkson Webb, kuri specializuojasi sužadėtuvių žiedų kūrimo srityje, kuri atsakė į dažniausiai užduodamus klausimus ir ką reikia turėti omenyje prieš perkant savo žiedą 2022 m.

Kiek vidutiniškai turėtų kainuoti sužadėtuvių žiedas?

Išleiskite pakankamai, kad akys būtų laimingos, bet ne tiek, kad negalėtumėte išlydėti savo antrosios pusės medaus mėnesio. Nebankrutuokite – visos šios nesąmonės apie trijų mėnesių atlyginimo išleidimą yra senamadiškas rinkodaros triukas!

Kaip sužinoti savo partnerio žiedo dydį?

Turime daug klausimų, kuriuos užduodame norėdami nustatyti pirštų dydį, įskaitant rankų nuotraukas, šiuo metu nešiojamų žiedų dydį, batų ir suknelės dydį ir kt. Kad nesukeltumėte įtarimų, taip pat rekomenduoju naudoti rašiklį ir popierių, kad būtų galima atsekti vidinį skersmenį.

Į ką turėčiau atsižvelgti prieš kreipdamasis į papuošalų prekės ženklą?

Visada rekomenduoju atlikti savo namų darbus – Instagram yra puikus būdas pajusti dizainerio stilių ir dizaino estetiką. Pasikalbėkite su draugais ir paklauskite apie jų patirtį renkantis sužadėtuvių žiedą: rekomendacija iš lūpų į lūpas visada yra didžiausias pritarimas.

Ar turėčiau pirmiausia pasitarti su savo partneriu prieš pirkdamas žiedą?

Keletas patarimų visada yra gera idėja. Asmeninis pasirinkimas, ar įtraukti savo partnerį – vieni turi konkrečią idėją, ko norėtų, kiti mėgsta netikėtumo elementą ir romantiką.

Nuo paryškintų deimantų iki mikrojuostelių ir minimalistinių pasjanso kirpimų – senas posakis, kad „dydis dar ne viskas“, neabejotinai skamba gerai, kai kalbama apie sužadėtuvių žiedų tendencijas 2022 m.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.