Kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą?

Tradicija sutvirtinti santykius žiedu egzistuoja jau nuo seniausių laikų. Vestuviniai žiedai, kaip taisyklė, jau yra dviejų žmonių pasirinkimo reikalas. Štai sužadėtuvių žiedai – išskirtinai vyro meilės simbolio moteriai parinkimas. Be abejonės, tai paprastai daroma vieną kartą gyvenime. Tad sužadėtuvių žiedo paieškos gali tapti gana kebliu klausimu. Šiek tiek plačiau apie tai.

Apgalvoti biudžetą visai nėra gėdinga

Lysti į skolas ir pirkti žiedą, kainuojantį kelių mėnesių atlyginimą, tikrai neverta. Aišku tai nereiškia, jog turite pasitenkinti pigiu niekučiu. Tokioje situacijoje labai rekomenduojama užsakyti žiedą pas juvelyrą. Jis įvertins esamą situaciją ir pasiūlys pagaminti pigesnį, bet skoningą sužadėtuvių žiedą. Nustebinsite mylimąją ir kišenėse nešvilpaus vėjai.

Kokio metalo žiedą pasirinkti?

Rinkdami sužadėtuvių žiedą, būtinai atkreipkite dėmesį į bendrą būsimos nuotakos stilių. Atkreipkite dėmesį į mylimosios stilių, skonį, kokius papuošalus ji nešioja. Jeigu auksinius ir sidabrinius – ir žiedas turi būti būtent toks. Jeigu jūsų išrinktoji mėgsta eksperimentuoti su savo išvaizda, išbandykite neįprastus variantus – titaną, platiną ar volframą. Galima užsisakyti žiedą pagal individualius pageidavimus – įdomios formos, su graviūromis, įvairių spalvų metalų derinius. Beje, dabar ypač madingas rožinis auksas, kuris įgauna rausvą atspalvį iš vario, sumaišyto su auksu.

Paprastai sužadėtuvių žiedai gaminami su įvairiais brangakmeniais. Tikrai nebūtina rinktis tik deimantus. Egzistuoja ir kiti brangakmeniai, sakykim,  smaragdai, rubinai ar safyrai. Jie gali būti puiki alternatyva turintiems mažesnį biudžetą.

Galite daugiau dėmesio  skirti brangakmenio formai. Apvalūs briliantai yra populiariausia sužadėtuvių žiedų deimantų forma ir suteikia didžiausią blizgesį. Tai klasika. Jeigu norite ekstravagancijos, rinkitės neįprastą formą, sakykim, trikampio, kvadrato ar rombo. Mėgstate romantiką? Širdelės formos akmuo sužadins šilčiausius jausmus jūsų sužadėtinei.

Kaip sužinoti žiedo dydį?

Tikriausiai nenorėsite skolintis žiedo iš savo merginos, kad nesugadintumėte staigmenos? To daryti visai nebūtina. Visuomet gali paklausti draugių ar giminaičių. Ir šis variantas netinka? Ne bėda. Galima tinkamą turimą žiedą apibrėžti ant lapo ir tada pasikonsultuoti su specialistu. Yra ir kitų būdų –  vyrui pačiam pasimatuoti merginos jau turimą žiedą ir pasižymėti vietą iki kurios pavyks žiedą užsimauti.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.