Tvirtinimo detalės: patikimi gamintojai – užtikrinta kokybė

medsraigčiaiKiekviena investija bus sėkminga, jeigu gerai apgalvosite visus teigiamus ir neigiamus aspektus. Perkant baldus, dažnai mums atrodo, jog svarbu tik paties baldo išvaizda ir kokybė. Tačiau, kai tenka juos atnaujinti ar rinktis detales naujų baldų montavimui, pastebime, kad papildomos detalės,  dar kitaip vadinamos baldų furnitūra, turi labai didelę reikšmę galutiniams rezultatui. Vienos tokių, itin svarbių dalių –  medsraigčiai ir tvirtinimo detalės.

Tad kas yra tos tvirtinimo detalės?  Tai dažniausiai būna: įveržėjai, sąvaržos, vinys, smeigės, kniedės, strypelio sriegtai, kaiščiai, sujungimo varžtai, medsraigčiai  ir kt. Nesvarbu, kokia prekė Jums reikalinga, svarbiausi – kokybė. Ją dažniausiai gali užtikrinti tik laikas ir prekių naudingo panaudojimo praktika. Į  ką verta atkreipti dėmesį renkantis tvirtinimo detales?

Produkto kokybė ir paskirtis. Tikriausiai nė neverta sakyti, jog medvarščiai nepradės rūdyti, sakykim, per metus laiko, jeigu juos įsuksime į vidinę sieną. Tuo tarpu, gaminiai, kurie skirti vidiniai aplinkai, turėdami sąlytį su išorinėmis lauko sąlygomis, tuoj pat parodys požymius, jog buvo neteisingai panaudoti. Todėl būtinai atsižvelkite į tvirtinimo detalių paskirtį ir naudokite jas pagal  pateiktas instrukcijas.

Pirkite tik sertifikuotą prekę. Gaminio sertifikatas nebūtinai turi būti atliktas Lietuvoje. Tačiau jeigu jo visiškai nėra, tuomet stipriai rizikuojate pirkdami tokias tvirtinimo detales. Atminkite, jog Jūsų baldų ar kitų namų detalių funkcionalumas ir ilgaamžiškumas didele dalimi priklauso būtent nuo šių detalių.

Jeigu nenorite veržlių, kurios po kažkiek laiko bus padengtos storu rūdžių sluoksniu, tuomet pirkdami tvirtinimo elementus, patikrinkite ar jie padengti atitinkamu apsauginiu sluoksniu. Bet kokiu atveju, konsultuokitės su specialistais ir pasitikėkite jų nuomone, o ne savo pažįstamų ar draugų rekomendacijomis. Bet kuri įmonė, brangindama savo gerą vardą ir nuolatinių klientų ratą, Jums pasiūlys primtiniausią sprendimą.

Visiškai nežinomi gamintojai – rizikingas pasirinkimas. Praktika rodo, jog visiškai nežinomi gamintojai negali užtikrinti ne tik tinkamos kokybės, bet ir pačių gaminių pristatymo laiku. Kalbant apie pristatymo laiką ir užsakymo visišką išpildymą, be abejonės, tai daugiau būdinga internetinei prekybai. Tačiau pirkdami nepažįstamo gaminto ženklo sutvirtinimo detales ir įprastoje parduotuvėje, rizikuojate ne ką mažiau. Jau ne vienerius metus savo gaminiais prekiaujantys gamintojai niekuomet nerizikuos savo geru ir patikimu darbu uždirbtu vardu.

Todėl, renkantis sutvirtinimo detales, visuomet atkreipkite dėmesį ne tik į gaminio kainą, bet ir į tiek prekybininkų, tiek gamintojų gerą vardą. Atminkite, jog atsiliepimus apie vienas ar kitas prekes visuomet galite sužinoti internetinių parduotuvių ar kituose puslapiuose. Juose pirkėjai visuomet noriai ir išsamiai pasidalija savo įspūdžiais apie jų įgytas prekes.

 

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.