Kaip pigiai įsikurti poilsio zoną namuose?

 

Kiekvienuose namuose be svečiams skirtos prabangesnės zonos ar praktiškos ir patogios virtuvės, norima turėti tik poilsiui skirtą zoną. Joje galima atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos, leisti vakarus su šeima ar ramiai paskaityti knygą. Be abejo, šioje zonoje svarbiausia yra sukurti jaukią aplinką. Manote, susikurti tokią zoną pigiai ir be didelių pastangų neįmanoma? Labai klystate! Pateikiame patarimus kaip tai padaryti.

  • Tinkami baldai

Baldai kiekvienoje aplinkoje reiškia labai daug. Tad jei norite įsikurti poilsio zoną patiriant kuo mažesnes išlaidas, pirmiausia pasirinkite tam tinkamą baldą. Jei pasirinktos zonos interjeras tinkamas, vieno ar dviejų tinkamų baldų gali pakakti tam, kad aplinka būtų tokia, kokios norite. Poilsiui skirtoms zonoms labiausiai tinka minkštasuoliai, pufai, erdvūs foteliai. Šių baldų kaina tikrai prieinama, o poilsio zonai jie suteikia svarbią reikšmę.

  • Apšvietimas

Poilsio zonai rekomenduojamas neryškus, ne per daug intensyvus apšvietimas. Jaukiai aplinkai itin tinka ne pakabinami šviestuvai, bet įleidžiami LED šviestuvai ar kiti sprendimai, skleidžiantys ne intensyvią šviesą. Na, o jei poilsio zonoje planuojate kartais paskaityti knygą, ant nedidelio staliuko kaip papildomą detalę galite komponuoti stalinį šviestuvą, kuriuo poreikiui esant galėsite pasinaudoti.

  • Interjeras

Kuriant jaukų interjerą venkite ryškių spalvų ir ekscentriškų interjero detalių. Čia tiks pastelinės, šiltos spalvos, vientisas interjeras ir spalvinė gama. Jei šioje zonoje norite paveikslo ant sienos, ypač tiks paveikslas su gamtos vaizdais ar natiurmortas, kuriame vyrauja šiltos spalvos.

  • Detalės

Poilsio zonoje rinkitės  akį nerėžiančias detales. Šioje aplinkoje tiks tekstilės detalės, pavyzdžiui, pledas ar neryškios staltiesėlės. Užpildyti lentynas galima šeimos nuotraukomis, žvakidėmis, statulėlėmis.

Paskutinis patarimas – eksperimentuokite. Jei jaučiate, kad jūsų sukurtoje poilsio zonoje negalite atsipalaiduoti, pakeiskite interjero detales ar įsigykite naują baldą. Taip atrasite tai, ko reikia būtent jums.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.