Turėk savo svajonių vasarnamį greičiau nei planavai!

Šiai dienai mus supanti namų įvairovė tiesiog stebina savo skirtingomis konstrukcijomis bei ilgaamžiškumu, tad norėdami išsirinkti iš šios gausos mums tinkantį namo variantą, turime apsvarstyti labai daug aspektų kurie padės prieiti galutinio sprendimo, kokį namą rinktis.

Dažniausiai atsižvelgiame į laiko bei finansinius kaštus, tad optimaliausias variantas turėtų būti greitai pastatomas ir įkandamas kainos atžvilgiu. Visais šiais privalumais pasižymi surenkami mediniai mamai.

Kodėl rinktis surenkamą namą?

 

Surenkami namai, turi vieną ir patį svarbiausią privalumą, tai yra jų greitas surinkimas. Visa surinkimo technologija yra itin ištobulinta, tam, kad būtų kuo gerčiau ir paprasčiau pastatytas medinis namas. Visas procesas nuo projekto pradžios gali trukti trumpai, kaip 6 savaitės, tad pasirenkant šio tipo namą savo svajonių sodyba džiaugsitės itin greitai. Tad pirmine Jūsų užduotis renkantis medinį namą prasideda nuo kausimų į kuriuos turite gauti konkretų atsakymą, kad galėtumėte sklandžiai susiplanuoti visa namelio projekto eigą nuo idėjos iki realizacijos.

Meistro namu nameliai tai ne tik puikus pasirinkimas ieškantiems greito sprendimo, tačiau ir turi begales kitų privalumų. Kiekvienas surenkamas namelis, nepriklausomai nuo jo standartinio modelio, gali būti pilnai modifikuotas ir pritaikytas kliento fantazijai. Ar tai būtų kitoks stogas, langinės, ar vidaus sienų, terasos išplanavimas – nesvarbu, tai pilnai modifikuojami dalykai kurie projekto pradžioje aptariami su klientu bei nemokamai suprojektuojami mūsų komandos inžinierių.

Projekto eiga nuo pradžių

Vis gi nusprendus savo sodyboje pasistatyti sodo namelį, pirma reikėtų nuspręsti pagrindinį dalyką – ar namelį projektuosite individualiai ar vis tik rinksitės jau paruoštą standartinį, jau esantį kataloge jo projektą. Nors iš pažiūros gali pasirodyti, kad pritaikytas vasarnamio projektas kainuoja brangiau, projektuodami sodo namelį individualiai, mokate tik už tai, ko jums reikia, todėl galite pamiršti visus nereikalingus elementus.

Individualus namo projektas taip pat užtikrina, kad patalpos bus išplanuotos taip, kad jums būtų išties patogu – kambarius bei erdves galite susiplanuoti pagal savo poreikius. Gana populiarus mūsų klientų pasirinkimas – pagal savo poreikius pakoreguoti jau paruoštą namelio projektą, nes tokiu būdu išvengiama daugelio projektavimo darbų, o išsirinkti vasarnamį tampa daug paprasčiau.

Nuspręsti, kokį namo projektą rinktis, taip pat gali padėti gerai įvertintas sklypo dydis ir forma – individualiai projektuojami surenkami namai gali būti pritaikomi bet kokiam sklypui. Kalbant apie sodo namelį, dažniausiai įsivaizduojamas niekuom neišsiskiriantis keturkampis medinukas, bet nereikėtų apsiriboti šia idėja. Individualiai suprojektuoti surenkami namai gali būti labai modernūs, su dideliais vitražiniais langais, įvairiausių formų terasa ar moderniais elementais išdekoruotomis durimis ir langais. 

Kaip vyksta sodo namelio surinkimas

Bet kokio sodo namelio surinkimas prasideda nuo tvirto ir lygaus pagrindo įrengimo. Tokio tipo namų statybai dažniausiai naudojama betonuota, plytelėmis ar trinkelėmis išklota aikštelė, kurios dėka, namo pogrindžiai neguli ant žemės. Tik namo pogrindžius pritvirtinus ant paruošto pagrindo, galima pradėti rinkti medinio namo sienas. Jei namas didesnis, jo statybos vis tiek pradedamos nuo išorinių sienų, vidinės pertvaros paliekamos tolimesniam laikui. Tam, kad statomų medinių namų surinkimas vyktų ypač greitai ir sklandžiai, surenkami namai privalo turėti pilnai suprojektuotas, visus esminius reikalavimus atitinkančias konstrukcijas.

Surinkus pilnai namo sienas ir atlikus stogo laikančiųjų konstrukcijų įrengimą, pradedami stogo dengimo bei lietaus nuvedimo sistemos montavimo darbai. Visiškai surinkus medinį namą, gali būti atliekama išorinė ir vidinė namo apdaila.

Tikimės, kad ši informacija Jums buvo naudinga ir jeigu norite sužinoti plačiau apie medinių namelių galimybes bei surinkimo būdus, apsilankykite “Meistro Namai” puslapyje.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.