Kodėl plieninė stogo danga išlieka populiariausių gretose?

plienine stogo dangaTvirtas ir dailus stogas – jūsų namo vizitinė kortelė ir kasdienio komforto garantas. Stogo dangų pasiūla šiuo metu iš tiesų didelė, todėl ieškodami to, kas tinka jums, turite būti gana griežti. Nepasiduokite pavieniams geros kainos ar dailios išvaizdos kriterijams, o vertinkite visumą. Praktika rodo, kad plieninė stogo danga, nepaisant įvairių visuomenėje sklandančių kalbų, išlieka vienas dažniausių pirkėjų pasirinkimų. Stogo meistrai teigia, kad plieniniai stogai, lygiai taip pat kaip ir kitos stogų dangos, turi savų privalumų ir trūkumų, kuriuos reikėtų įvertinti prieš priimant galutinį sprendimą.

Plieninės stogo dangos privalumai, žavintys vis daugiau žmonių

Šiuolaikiška plieninė stogo danga suteikia visus privalumus, kurių ieško pirkėjas: garantuoja konstrukcijos tvirtumą ir atsparumą išoriniam poveikiui, ilgaamžę eksploataciją, puikią estetiką ir gerą kainą. Kalbant apie kainą, reikia paminėti ir tai, kad įsigydamas plieninę dangą, stogo šeimininkas nebeturi investuoti į stogo priežiūrą. Priklausomai nuo pasirinkimo, stogas gali tarnauti 30 ar net 50 metų.

Nedidelis dangos svoris užtikrina patogią transportaciją ir lengvą montavimą, be to, plieninė stogo danga nesudaro papildomos apkrovos statinio laikančiosioms konstrukcijoms, o apkrova gegnėms yra minimali, todėl jų nereikia papildomai sutvirtinti. Dar vienas privalumas yra tai, kad plienas puikiai tinka lietuviškoms klimato sąlygoms. Atsparumas aplinkos veiksniams suteikia reikalingo komforto, ant šios dangos neužsilaiko nei sniegas, nei vanduo, o ultravioletiniai spinduliai taip pat neturi rimtesnės įtakos. Net ir atsiradus pažeidimui, vieną ar kelis dangos lapus galima pakeisti naujais, neardant viso stogo. Ir galiausiai, – estetika! Platus spalvų ir formų pasirinkimas leidžia įgyvendinti praktiškai bet kurią pasirinktą stogo viziją.

Trūkumus įvertinkite racionaliai

Nepaisant visų plieninės stogo dangos privalumų, negalima paneigti ir šio sprendimo trūkumų. Paprastai kalbama apie tai, kad šis pasirinkimas yra neekonomiškas, jei stogas yra sudėtingos konfigūracijos, pvz., turi daug šlaitų, kadangi plieninės dangos lapus reikės pjaustyti, o tai sudarys gana daug atliekų, kurias teks išmesti. Be to, jei stogas išskirtinės konstrukcijos, kokybiškai uždengti jį galės tik patyrę meistrai. Svarbus argumentas, kurį turėtumėte apsvarstyti, – gana didelis triukšmas lyjant lietui ar krušos metu. Iš kitos pusės, stogų meistrai teigia, kad barškėjimas bus girdimas ne viduje, o lauke. Jei triukšmas erzina ir viduje, tai reiškia, kad stogas įrengtas netinkamai arba montavimo metu buvo padarytos klaidos.

Svarbiausia – neskubėti ir pasitarti su profesionalais

Rinkdamiesi plieninę stogo dangą, neturėtumėte skubėti. Nors šiais laikais stogą galima užsisakyti ir internetu, visuomet rekomenduojama atvykti į pasirinktą bendrovę ir pasikalbėti su stogų meistrais ar stogo dangų prekybos konsultantais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti konkrečiu atveju tinkamiausią sprendimą.

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.