Turbūt vieni geriausių rinkoje – cummins varikliai

Kas yra variklis, spėjome išmokti dar mokykloje, fizikos pamokose. Ten mokytojas ne vieną pamoką dėstė ir kantriai aiškino, kaip veikia variklis. Dažnai parodant ir praktiškai demonstruojant kaip veikia energijos jėgos ir kokia jų nauda. Ne kartą teko ir tada pakelti antakius bei nuoširdžiai nusistebėti – nejau reikia tiek nedaug, kad važiuotų automobilis? Dar tais laikais mokytojai nežinojo, kokie galingi yra cummins varikliai. Mums buvo aiškinama, kad variklis yra toks energijos rūšies keitimo įtaisas, kuris paverčia kokios nors rūšies energiją į mechaninę. Reikėjo žinoti, kad mechaniniuose varikliuose darbą dažniausiai atlieka sukdamasis rotorius, slankiodamas stūmoklis ar išmetamas iš reaktyvinės tūtos darbo kūnas. Nebuvo sunku šias pamokas išmokti. Viskas kitaip, kai jau turime savo automobilį arba tenka domėtis jau plačiau, pvz., kas yra pramoniniai varikliai.

Apie kompaniją „Cummins Inc.“ užsiminėme ne veltui. Ji yra pasaulinė dizelinių variklių gamybos lyderė. Kompanijos verslo modelis pasižymi tuo, kad susideda iš viena kito papildančių verslo padalinių. Ši korporacija projektuoja, gamina, platina bei suteikia serviso paslaugas Cummins varikliams ir su jais susijusiomis technologijomis, tokioms kaip kuro sistemos, variklio valdymo sisteoas, filtravimo, išmetamų teršalų emisijų sprendimai ir elektros energijos gamybos sistemos. Ši Amerikos kompanija gamina variklius kelių tiesimo, automobilių, karjerų įrangos, geležinkelių, vandens transporto, naftos ir dujų. Jei neminėsime variklių gamybos, dar jų veikloje yra dyzelinių ir dujų stūmoklių generatorių gamyba, įvairių komponentų kūrimas ir gamyba: degalų įranga, turbokompresoriai, filtrai, išmetamųjų dujų valymo sistemos. Jau septynerius metus bendrovė „Cummins Inc.” vykdo  ir serijinę „Tier 4 Final” bei „StageIV” pramoninių variklių asortimento gamybą.

Kuo dar ypatingi Cummins varikliai? Šie varikliai pasižymi sklandžiu darbu ir ilgaamžiškumu. Galingumas – dar viena Cummins variklių savybė. Jeigu Jums kyla abejonių ar klausimų, susijusių su Cummins varikliais, visada rekomenduotina konsultuotis su „Cummins“ prekybos atstovybe ir / arba sertifikuotu technikos specialistu, nepriklausomai nuo to, kokius darbus Jums reikia atlikti. Prireikus remonto taip pat kreipkitės į sertifikuotus specialistus. Taip bus užtikrintas kokybiškas ir saugus būdas grąžinti varikliui tvarkingą ir sklandų darbą.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.