Nuotekų siurbliai pramonei – pasirinkimo ypatumai

Fekaliniai, kitaip vadinami nuotekų siurbliai skirti stipriai užterštam vandeniui, fekalinėms nuotekoms, gruntinių vandenų su dumblu ir smėliu pumpavimui, o taip pat drenavimui ir purvo nusiurbimui. Be nuosavų namų, kotedžių, sodybų, šios rūšies siurbliai dar naudojami ir pramonėje. Tik profesionali ir sertifikuota ekspertų vandentvarkos įranga pagreitina nuotekų panaikinimą. Šiame straipsnyje patarsime į ką reikia atsižvelgti, renkantis nuotekų siurblius pramonei. Taip pat pasakysime kokie yra nuotekų siurblių  tipai.

Nuotekų siurbliai pramonei – pasirinkimo ypatumai

Renkantis nuotekų siurblius pramonei, reikia atkreipti dėmesį į:

  • perpumpuojamo skysčio sudėtį, tankį, temperatūrą;
  • aukščių skirtumus (nuo siurbiamo skysčio paviršiaus iki aukščiausio pakėlimo taško), taip pat trasos ilgį ir vamzdžio skersmenį;
  • siurblio tipus konkrečiu atveju (pilnai panardinamas, sausai montuojamas ir t.t..);
  • reikia žinoti ar skystyje bus kietų priemaišų ir kokio jos bus dydžio. Maksimalus kietų priemaišų dydis yra nurodomas siurblio techninėje charakteristikoje ir labai priklauso nuo įrenginio darbo rato konstrukcijos. Vienose veiklų srityse priemaišos gali būti gana mažo skersmens (smėlis/maži akmenukai…), tačiau chemijos pramonėje, vandenvaloje arba srityse, kur gali susikaupti dideli nešvarumų kiekiai, gali prireikti siurblio su smulkintuvu, kuris susmulkina dideles nuosėdas, prieš leisdamas joms patekti į siurblį. Tai apsaugo nuo siurblio ir vamzdynų užsikimšimo.

Atsižvelgus į auksčiau išvardintus kriterijus, puikiai galėsite išsirinkti nuotekų siurblius pramonei. Ši profesionali ir sertifikuota ekspertų vandentvarkos įranga laukia Jūsų internetinėje svetainėje guradis.lt.

Nuotekų siurblių tipai

  • Paviršiniai, „sausai“ montuojami. Paviršiniai nuotekų siurbliai montuojami nuotekų rezervuarų viršuje arba netoli jų. Į rezervuarą, talpą yra nuleidžiamas įsiurbimo vamzdis.
  • Pusiau panardinami. Pusiau panardinami šie siurbliai yra montuojami ant plūduro arba ant stacionarios montažinės aikštelės rezervuaro viršuje. Viršutinė siurblio dalis su varikliu yra montuojama „sausai“, o į skystį įleidžiama tik apatinė siurblio dalis, kurioje yra darbo ratas. Šie siurbliai yra vertikalūs.
  • Panardinami minėti siurbliai yra pilnai panardinami į perpumpuojamą skystį. Šio tipo siurbliai montuojami rezervuaro dugne ir yra nuleidžiami troso arba lyno pagalba. Šie fekaliniai siurbliai rezervuaruose yra pastatomi ant dugno, dėl to siurblys apatinėje dalyje turi specialias kojeles ar iš metalinio rėmo padarytą padą. Kitas pastatymo būdas – automatinė jungtis. Dėl to rezervuaro dugne yra pritvirtinamas metalinis padas – alkūnė. Prie jos yra jungiamas išmetimo vamzdis ir siurblio nuleidimo kreipiančiosios. Kreipiančiųjų pagalba siurblys yra nuleidžiamas į dugną, kur jis automatiškai susijungia su išmetimo vamzdžiu.

Apibendrinant, galima teigti, jog nuotekų siurbliai pramonei yra populiarūs ir įvairūs. Juos galite įsigyti tinklalapyje guradis.lt. Mūsų internetinėje svetainėje šių siurblių apstu – pagreitinkite įvairių nuotekų išsivalymą su UAB „Guradis“ jau šiandien!

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.