Kaip užtikrinti maksimalų šilumos išlaikymą pastate?

Naujai statomiems ar renovuojamiems pastatams apšiltinti naudojamų medžiagų gausu – nuo polistireninių putplasčių, įvairių plaušų vatų iki šiaudų ir kitų natūralių medžiagų. Ekovata yra viena dažniausiai naudojamų medžiagų. Ji ekologiška, kokybiška ir nekenksminga. Pasižymi universalumu, nes tinka įvairiems pastatų tipams – medinėms konstrukcijoms, mediniams apmūrytiems namams bei seniems namams be ventiliacijos. Ekovatai pūsti yra naudojama ekovatos pūtimo mašina.

Ekovata, užpildydama visus plyšius ir tarpus, tampa geru garso izoliatoriumi, o joje esantys boro junginiai apsaugo pastato konstrukcijas nuo pelėsių bei grybelių. Taip pat ekovata naudojama kokybiškos šilumos izoliacijos užtikrinimui apšildinant stogus. Stogų apšildymas įmanomas tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Pučiama ekovata pasiekia visus tarpus tarp sijų bei metalinių konstrukcijų, todėl taip išgaunama didžiausia šiluminė varža. Be to, verta paminėti, kad ši medžiaga naudinga ne tik žiemą – ekovata apsaugo pastatą nuo įkaitimo karštomis dienomis, todėl šeimininkams nereikės rūpintis oro kondicionieriais. Apšiltinti galima sausu, šlapiu bei „rankiniu“ būdu. Ekovatos pūtimo mašina smarkiai palengvina darbą, tad visas procesas trunka vos keletą valandų.

Visgi kokybiškai oro tarpų, perdangų, sienų ir kitų rūšių šilumos izoliacijai neužtenka tik ekovatos. Kai kurios vietos yra sunkiai pasiekiamos, todėl apšildant „rankiniu“ būdu kyla rizika praleisti mažesnius tarpus. Tam skirtos šilumos izoliacijos pūtimo mašinos. Danijos įmonė „Isolerings Maskinen A/S“ projektuoja ir gamina itin veiksmingas mašinas, kurios užtikrina efektyviausią šilumos izoliaciją. Be to, naudoti galima ne tik ekovatą, bet ir kitas birias vatas: stiklo, akmens ir medžio plaušo.

„Isolerings Maskinen A/S“ prekiauja 3-jų rūšių skirtingos galios šilumos izoliacijos pūtimo mašinomis:

  • ISOPRO1 300 – mobili, tinkamiausia nuomai ar statybinei organizacijai;
  • ISOPRO1 1000 – skirta intensyviam naudojimui ir didelėms darbų apimtims;
  • ISOPRO1 2800 – ši izoliacijos mašina skirta profesionaliam rangovui ir ypač didelėms darbų apimtims.

Taip pat įmonė gamina ir parduoda pramoninį vakuuminį siurblį statybos sektoriui „ISOPRO1 VAC“, atsargines dalis bei priedus: žarnas, jungtis ir antgalius, kurie leidžia užpildyti oro tarpus negadindami fasado.

„Isolerings Maskinen A/S“ projektuojamos šilumos izoliacijos pūtimo mašinos dėl minimaliai judančių detalių pasižymi patvarumu. Be to, eksploatavimo laikas yra maksimalus, o tai garantuoja didelę grąžą.

Prie kiekvienos mašinos pridedamas belaidis nuotolinio valdymo pultas, kuris įjungia ir išjungia oro ir medžiagų padavimą. ISOPRO1 1000 bei ISOPRO1 2800 pultas be anksčiau paminėtų funkcijų papildomai reguliuoja oro padavimo stiprumą.

Įmonė „Witas“ yra oficialus „Isoleringsmaskinen A/S“ mašinų platintojas Baltijos šalyse, Rusijoje, Baltarusijoje ir Ukrainoje.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.