TOP 3 restoranai Kaune, kurių nevalia praleisti

restoranai kaune
Photo by Victor Freitas on Pexels.com

Visi mėgstame ne tik skaniai, bet ir jaukiai bei smagiai leidžiant laiką ragauti maistą, jį degustuoti ir ragauti ne tik seniai įprastus bei žinomus produktus ir patiekalus, bet kartu leisti savo skonio receptoriams patirtį šį tą nauja. Visada įdomu ir smalsu, koks ir kur naujas restoranas atsidarė ar kokį atnaujintą meniu restoranai Kaune gali pasiūlyti savo klientams.

TOP 3 pačios prabangiausios vakarienės Kauno mieste

1. Pirmuoju numeriu neabejotinai karaliauja prabangus „Monte Pacis” restoranas. Ji yra įsikūręs vienuolyno svečių namuose. Šį prabangų nekilnojamo turto objektą pastatė fundatorius K. Z. Pacas ne tik sau, bet vyras taip pat norėjo, kad ir jo svečiai bei atvykę keliautojai galėtų vienuolyno svečių namuose apsistoti.

„Monte Pacis” restoranas siūlo prabangią gastronominę baroko dvasios persmelktą 6-ių patiekalų bei 6-ių rūšių kolekcinio vyno degustacinę vakarienę. Jos metu pasinersite į nuostabiausių skonių jūrą kartu su persipynusiomis laikmečio tradicijomis bei ilgametę mūsų kraštų istorija. Restorano meniu yra būdingas patiekalų sezoniškumas, tačiau nepamirštamą ir savitą prieskonį suteikia šiuolaikiškos dabarties interpretacijos.

Klientams pateikiami tik aukščiausios kokybės tiek vietiniai, tiek ir atvežti maisto produktai. Šiai, net šešis patiekalus siūlančiai, išskirtinei vakarienei neliks abejingų. Tuo tarpu jeigu norėsite šiek tiek kuklesnių, bet ne mažiau unikalių patiekalų vakaro meniu, tai galėsite rinktis ir 4-ių patiekalų bei 4-ių rūšių kolekcinio vyno degustacine vakarienę. Jos metu bus sukurti dieviško skonio patiekalai iš Pažaislio vienuolyno darže užaugintų daržovių, vietinių ūkininkų, žvejų ir medžiotojų sugautų laimikių.

2. Tiek antros, tiek ir trečios vietos restoranai yra lygiaverčiai, tad pirmiausia skubame pristatyti DIA vardu pasivadinusį nuostabią vietą Jūsų įsimintinai vakarienei. Šio restorano meniu rasite egzotiškų skonių persmelkus patiekalus, kilusius iš Tailando, Italijos, Prancūzijos, Indijos, tolimosios Japonijos bei kitų unikalias virtuves turinčių kraštų. Visas meniu gaminamas iš pačių šviežiausių ingredientų, kurie idealiai tarpusavyje suderinti ir gali nustebinti kiekvieno lietuvio skonio receptorius. Ar pasiruošę?

3. Šeimos įkurtas restoranas Kaune SELFISH gali drąsiai užimti ir antrąją TOP‘o vietą, nes čia ragaujant patiekalus visada jaučiasi su meile pagamintas maistas. Jis visada bus šviežias, o prie patiekalų priderinti gėrimai padės dar labiau atsiskleisti skonių paletei.

Šie TOP 3 restoranai Kaune visada laukia Jūsų vizito ir pasiruošę maloniai Jus nustebinti savo patiekalų unikalumu.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.