Maistas katėms: viskas, ko reikia Jūsų augintinei

Maistas katėms ir tinkamas jo parinkimas gali būti iššūkiu. Kaip įsitikinti, kad šeriate savo katę tinkamu maistu tinkamu laiku ir reikiamais kiekiais? Jei renkatės naują kačių maistą, nusprendžiate dėl šėrimo grafiko, nerimaujate dėl su maistu susijusios sveikatos būklės arba domitės papildais ar skanėstais, peržiūrėkite mūsų kačių maitinimo gaires.

Gyvenimo etapas

Gyvenimo etapas susijęs su katės amžiumi – ar jūsų augintinis yra kačiukas, suaugęs ar vyresnio amžiaus katė? Kad tinkamai augtų, katėms reikia daugiausia kalorijų, kai jos yra jauni kačiukai. Po 10 mėnesių katės gali būti pradėtos naudoti suaugusių kačių ėdalo. Šią dietą galima tęsti net po to, kai jūsų draugui katė sukanka 11 metų, o tada katės pradedamos laikyti senjomis.

Gyvenimo būdas

Gyvenimo būdas – tai jūsų katės aktyvumas. Vetslenis.lt Maistas katėms, kurios išlieka aktyvios ir judrios, turi būti kaloringesnis nei katėms, kurios mieliau neveikia.

Gyvenimo etapas

Gyvenimo etapas susijęs su katės amžiumi – ar jūsų augintinis yra kačiukas, suaugęs ar vyresnio amžiaus katė? Kad tinkamai augtų, maistas katėms turi turėti daugiau kalorijų, kai jos yra jauni kačiukai. Po 10 mėnesių katės gali būti pradėtos naudoti suaugusių kačių ėdalo. Šią dietą galima tęsti net po to, kai jūsų draugui katė sukanka 11 metų, o tada katės pradedamos laikyti senjomis.

Kūno būklė

Kūno būklė priklauso nuo bendros gyvūno sveikatos ir kūno svorio. Antsvorio turinčiai katei reikia paruošti mažai kalorijų turinčią dietą. Kalbant apie bendrą sveikatos būklę, jei jūsų katė turi kokių nors negalavimų, jos ėdalo kiekis gali pasikeisti arba jį reikės pakeisti. Veterinaras patars, kokio maisto jūsų augintiniui gali tekti vartoti ar vengti. Jie taip pat gali pasiūlyti pakeisti katės maitinimo gaires, atsižvelgiant į unikalius gyvūno sveikatos reikalavimus.

Reprodukcinė būklė

Sterilizuotų ir kastruotų kačių medžiagų apykaita paprastai sulėtėja, todėl joms reikia mažiau kalorijų. Vetslenis.lt maistas katėms, kurios laukiasi, natūraliai turi būti didesniais kiekiais nei kitoms katėms.

Kaip dažnai turėčiau maitinti savo katę?

Praktinės gairės, kurių reikia laikytis, yra tai, kad kačiukus reikia šerti tris kartus per dieną nuo nujunkymo (nuo trijų iki šešių savaičių) iki keturių mėnesių amžiaus. Po keturių mėnesių juos reikia šerti du kartus per dieną. Dauguma kačių turėtų ir toliau šerti du kartus per dieną visą gyvenimą, nors kai kuriems augintiniams gerai sekasi ir vieną maitinimą.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.