Tikriausiai dažnai kylantis klausimas: kaip išrinkti lėlę mergaitei

Pirmoji lėlė, gražiausia lėlė, lėlė, kurią padovanojo krikšto mama ar Kalėdų senelis… Kad ir kaip lėlės vaikams internetu bus išrinktos, jos vėliau taps prisiminimais. Juk ir mes visos prisimename kažkurias savo vaikystės lėles. Pačios gražiausios – tos, kurios dovanotos su meile, tos kurių labiausiai norėjome, tos, kurios buvo tikrai kokybiškos ir tarnavo ilgą laiką. Jeigu kažkokia proga planuojate išrinkti lėlę mergaitei, tą galite padaryti atsainiai ir pirkti tiesiog, kas pigiausia, arba galite pasirūpinti, kad mažylė turėtų tikrai gerą lėlę. Dabar žaislų parduotuvėse ir vaikų pasaulyje lyderiauja kelios skirtingų gamintojų lėlės: Baby Born interaktyvi lėlė, Bambolina, Ana ir Elza, Sparkle Girls lėlė undinėlė, Monster High lėlės, Barbie ženklo lėlės (barbės), minkštos lėlės ir kitos. Susipažinkime su keliomis pagrindinėmis lėlių kategorijomis ir lėlių rinkimosi principais.

Populiarėjančios lėlės Bambolina

Alternatyvi Baby Born interaktyviai lėlei – tai kalbančios lėlės Bambolina. Jų kaina svyruoja nuo 20 iki daugiau eurų. Patiks toms mergaitėms, kurios nori kūdikio tipo lėlės. Šios lėlės taip pat turi savo aksesuarus: buteliukus, drabužėlius ir kita.

Ar tinkamas pasirinkimas yra Monster High prekinio ženklo lėlės?

Mažosios monstriukės – Monster High lėlės – tai puiki dovana jaunosioms maištininkėms, jau mažame amžiuje linkusioms rinktis kažką kitokio. Jeigu jūsų dukra meniškos sielos, mėgsta žavėtis stebuklais ar gal net jais tiki, šios lėlės, turinčios daugybę galvos aksesuarų, tikrai patiks.

Nustebinkite mergaitę dainuojančia lėle Elza

Jeigu dėl kažkokios priežasties vis dar nežinote, kas yra „Ledo šalis“ ir jos gyventojos Ana ir Elza – tiesiog paklauskite dukros ir jums viską paaiškins akimirksniu. Populiarios šio animacinio filmo personažės vėliau virto lėlėmis, kurių mergaitės labai nori. Paprastai visos nori Elzos – nes ji turi karūną ir yra laikoma gražesne. Lėlytės su karūna visada populiaresnės. Dabar populiari dainuojanti lėlė Elza – gali būti geriausia dovana jūsų dukrai, jeigu ji, kaip ir dauguma mergaičių, yra šio nuostabaus animacinio miuziklo fanė.

Dovana: minkšta lėlė

lėlė

Į vaikystę nostalgiškai žvelgiantys tėvai mėgsta vaikams dovanoti tokius žaislus, kokius  (ar panašius) turėjo patys: minkštas lėlės, medinius žaislus, supamus arkliukus ir pan. Tačiau minkštos lėlės ir šiais laikais yra populiarios ir mėgstamos. Prie nepaprastai jauku, smagu prisiglausti, su jomis galima kartu miegoti, ir jos neskleidžia to baugaus nejaukumo, kurį užgesinus šviesą gali skleisti ant spintos sėdinti porcelianinė lėlė – princesė. Minkštos lėlės yra labai mielos, net ir tamsoje, todėl itin tiks baikštesnėms mergaitėms.

Ar verta investuoti į kokybiškus žaislus?

Šį kartą į klausimą atsakysime kitais klausimais. Kadangi būtent iš jų ir susideda sprendimas, kurį individualiai kiekvieni tėveliai priims patys:

  • Vaikai auga labai greitai. Drabužius keisti tenka nuolat. Tačiau kai kurie žaislai, tokie kaip lėlės vaikams, gali tarnauti daug metų, nes vaiko vaizduotė leidžia žaisti su lėlėmis gana ilgai. Ar norėtumėte, kad užaugęs vaikas (dukra arba sūnus) turėtų vieną ir tą patį žaislą, lėlę, primenančią vaikystę? Ar verčiau krūvas anoniminių ir išmestų lėlių? Kokybiškos lėlės gali tarnauti tikrai ilgai.
  • Patys pigiausi neoriginalių gamintojų žaislai gali būti pavojingi: nuodingi, galima praryti smulkias dalis, susižeisti. Ar norite, kad su tokiais žaistų jūsų vaikai?
  • Žaislai veikia vaikus psichologiškai, skatina jų emocijas, leidžia mokytis. Tačiau tą daro tik kokybiški žaislai. Ar to ir linkėtumėte savo vaikui?

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.