Taisyklės, kurios padės išsirinkti tinkamą pakabinamą šviestuvą

Renkantis pagrindinį namų apšvietimą formuojančias apšvietimo sistemas, į lubas montuojamus arba labai arti lubų montuojamus šviestuvus, pagrindinis pasirinkimo kriterijus dažniausiai būna kokybiška ir pakankamai intensyvi šviesos sklaida. Tačiau nusprendus savo namų erdves patobulinti vienokiu ar kitokiu pakabinamu šviestuvu reikia atsižvelgti į gerokai daugiau aspektų ir žūtbūt vengti tam tikrų klaidų.

Klaidos, kurių negalima daryti

 Itin žemai kabantis pakabinamas šviestuvas dažnai tampa namų kliūtimi, kuri trukdo laisvai judėti. Labai elegantiškas, balto medžiaginio korpuso pakabinamas šviestuvas neapgalvotai pakabintas virtuvės erdvėje labai greitai pagelsta ir praranda estetiškai patrauklią pirminę išvaizdą. Na o itin masyvaus metalinio korpuso pakabinamas šviestuvas, kuris parduotuvėje atrodė taip grakščiai, mažų namų erdvėse tiesiog neranda savo vietos arba gerokai vizualiai sumažina ir taip mažus kambarius.

Pakabinami šviestuvai – tikrai labai gražus ir išties išskirtinis interjero akcentas, tačiau jų teigiamos savybės gražiausiomis spalvomis atsiskleis tik tuomet, jeigu sugebėsite objektyviai įvertinti situaciją ir tokio tipo šviestuvą idealiai priderinti prie individualių savo namų erdvių. O kiekvienas namų kambarys diktuoja vis kitas pakabinamų šviestuvų pasirinkimo taisykles, kurias būtina įsidėmėti ir kurių jokiu būdu negalima pamiršti.

Pakabinami šviestuvai ir vaikų kambarys

Šiuolaikinėje šviestuvų rinkoje galima rasti labai daug žaismingų ir spalvingų pakabinamų šviestuvų, kurie, rodos, idealiai tiktų vaikų kambariui. Visgi skubotų išvadų daryti tikrai nereikėtų. Vaikų kambaryje tikrai nerekomenduojama montuoti žemai kabančių, apvalios formos, ryškaus stiklinio korpuso pakabinamų šviestuvų. Tokio tipo šviestuvai tikrai atrodo labai žaismingai ir patinka beveik visiems vaikams, tačiau žemai kabantys stikliniai pakabinami šviestuvai tikrai nėra praktiškas ar juolab saugus sprendimas vaikų kambariui.

Spalvingais stikliniais pakabinamais šviestuvais vertėtų patobulinti kitas namų erdves, o vaikų kambariui rinktis šiek tiek saugesnes šviestuvų idėjas. Lengvi, originalių formų, medžiaginio korpuso pakabinami šviestuvai neabejotinai suteiks vaikų kambariui jaukią atmosferą ir tikrai nesukels jokio pavojaus. Taip pat vaikų kambariui puikiai tiks metalinio korpuso, raudonos, geltonos, žalios ar kitos ryškios spalvos pakabinami šviestuvai, tačiau vertėtų atminti, jog tokio tipo šviestuvai yra pakankamai sunkūs, tad juos reikėtų montuoti kuo arčiau lubų.

Pakabinami šviestuvai kuriantys namų grožį

Daugelis žmonių pakabinamus šviestuvus įsigyja norėdami šiek tiek patobulinti bei paįvairinti savo namų interjerą. Pakabinami šviestuvai labai dažnai savo vietą randa erdvioje kotedžo ar nuosavo namo laiptinėje ar ilgame buto koridoriuje. Taip pat pakabinamus šviestuvus žmonės labai dažnai montuoja virš valgomojo stalo ar pagrindinėje poilsio zonos erdvėje. Pakabinami šviestuvai tikrai gali nudžiuginti itin unikaliomis bei savitomis dizaino savybėmis, kurių dėka pakabinamas šviestuvas tampa ne standartine apšvietimo priemone, o pasididžiavimo vertu meno kūriniu. Ilgi, juodo masyvaus korpuso, žemai kabantys šviestuvai neabejotinai papuoš kiekvieną valgomojo kambarį, o plieniniai pakabinami šviestuvai su skirtingo ilgio juodais laidais idealiai papuoš kiekvieną laiptinę ar koridorių. Mažesni, mediniai pakabinami šviestuvai puikiai tiks miegamojo erdvėms, na o apvalūs, balto ar juodo korpuso pakabinami LED šviestuvai labai originaliai atrodys vonios kambaryje.

Nors šiais laikais dauguma pakabinamų šviestuvų gali pasigirti ypatingai patraukliais tvarumo ir kokybės rodikliais, tačiau renkantis šią apšvietimo priemonę tikrai rekomenduojama atsižvelgti į patalpą, kurioje bus montuojamas pakabinamas šviestuvas ir tiksliai išsiaiškinti savo poreikius. Tik tokiu būdu išsirinksite ne tik gražų, bet ir funkcionalų šviestuvą, kuris neįtakos jokių rūpesčių, o tiesiog užtikrins jaukią atmosferą ir spinduliuos estetinį grožį.  

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.