Dekoras namams: populiariausios šių metų tendencijos

Norite suteikti namams kažko naujo? Galvojate, kaip atnaujinti erdves neišleidžiant daug pinigų? O gal kaip tik kuriate namų interjerą ir galvojate, kaip jį apipavidalinti? Dekoras namams suteikia išskirtinumo, stiliaus ir spalvų. Todėl verta pasidomėti, kokios yra šiuo metu populiariausios tendencijos dekoruojant namus bei kokių taisyklių laikytis.

Natūralios medžiagos

Jau ne vienerius metus pati populiariausia tendencija, kuriant namų interjerą ir atmosfera yra paisyti natūralumo ir jaukumo. Jau ne vienerius metus savo pozicijų neužleidžia natūralios medžiagos interjere. Todėl renkantis baldus, auginius minkštiems baldams ir netgi tekstilę namams, reikėtų skirti kuo daugiau dėmesio natūralios medžiagos. Taip pat namuose vis dažniau norime matyti tokias medžiagas kaip medis, metalas. Todėl renkantis įvairius dekoro elementus, neprašausite pasirinkę šių medžiagų derinius. Įvairūs mediniai kavos staliukai su metalo elementais pastaruoju metu yra ypač populiarūs. Tokie sprendimai tikrai pravers namus stilingais ir jaukiais.

Medienos spalvos

Natūralumo tendencijos atsispindi ir spalvinėse gamose. Todėl labai svarbu ne tik medžiagos, kurias renkatės namams, bet ir jų spalvos bei atspalviai. Medžio spalvos, o ypač tamsus medis pastaruoju metu yra tai, kas yra populiarus ir stilingas dekoras namams. Tamsaus medžio motyvai laukiami ne tik vonios kambariuose ar svetainėse, bet ir virtuvėje, koridoriuje, netgi miegamajame. Mediniai interjero elementai gali būti veidrodis, paveikslas, įvairios spintos, spintelės staliukai ar netgi kėdutės.

Ryškūs akcentai

Šalia natūralių medžiagų ir spalvų, pastaruoju metu labai populiarūs ryškūs elementai ir spalvos. Derinant visa tai, tikrai galite sukurti stilingus  namus, kurie atlieps šiuo metu populiariausias interjero tendencijas.

Pavyzdžiui, šalia natūralių ir švelnių spalvų, galia atsirasti ryškios brangakmenių spalvos. Tam gali pasitarnauti ryškios violetinės, turkio spalvos, smaragdinės vazos, gėlių laikikliai, foteliai, kiti interjero dekoracijų elementai. Tokie ryškūs akcentai paįvairina erdves, suteikia joms išskirtinumo ir naujo įvaizdžio. Net ir nenorint išleisti daug pinigų, vos įnešus tokio tipo interjero elementų į erdves, pamatysite, kad namai pasikeitė, jie atrodo kitaip, juose yra daugiau naujos gyvybės. Tai madingi sprendimai, nereikalaujantys daug laiko ir išlaidų.

Apvalūs motyvai

Kaip jau supratote, tendencijos diktuoja tai, kad dekoras namams turi suteikti kuo daugiau jaukumo, nuosaikumo. Namuose kuriame poilsio oazės pojūtį, kad namuose būtų galima atsipalaiduoti, gerai leisti laiką, nevargintų per daug nereikalingų detalių ar elementų. Todėl labai svarbu ne tik spalvos, medžiagos, bet ir formos. Šiemet rinkitės apvalių formų interjero dekoracijas. Apvalios žvakės, padėklai, vazos, stalo padėkliukai ar kiti elementai bus tai, kas šiuo metu itin populiaru.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.