Svarbiausi patarimai perkantiems slidinėjimo įrangą

paspirtukas

Kalnų slidinėjimas – populiarėjantis būdas praleisti žiemos atostogas, kurį atranda vis daugiau žmonių mūsų šalyje. Tačiau tam kad jis teiktų malonumą, reikia pasiruošti, tiek fiziškai tiek ir įrangos prasme. Ir nors visi slidinėjimo kurortai siūlo galimybę išsinuomoti visas reikiamas priemones, tačiau jei nusprendžiate kiek rimčiau užsiimti šias sporto šaka, verta įsigyti savo komplektą. Renkantis slidinėjimo įranga, reikėtų gan rimtai pažvelgti į šį klausimą, nes nuo jūsų pasirinkimo priklausys ne tik slidinėjimo sukeliamos teigiamos emocijos bet ir jūsų sveikata bei saugumas.

Pilną kalnų slidininko komplektą sudaro šalmas, akiniai, batai, slidės su lazdomis ir slidinėjimui skirtas kostiumas arba kombinezonas. Nors slidžių rūšių ir modifikacijų yra labai daug, tačiau dauguma jų yra skirtos profesionalams, o pradedantiesiems ir mėgėjams pakaks universalių modelių. Jie yra ganėtinai manevringi, minkšti ir pakankamai gerai gesina vibracijas. Slidžiu ilgis nepatyrusiems nėra tokia svarbi kaip rimties sportininkams, tačiau ir čia verta nepersistengti ir rinkti tokias, kurios leis saugiau nusileisti nuo kalno. Rekomenduojamas ilgis yra maždaug 15 – 20 cm mažiau nei jūsų ūgis. Platesnes slides vertėtų rinktis tiems, kurie dar nėra labai įgudę, nes jos suteikia daugiau stabilumo. Įgaunant patirties galiam pereiti prie siauresnių variantų, nes jie geriau slysta nelygiu paviršiumi.

Šalmo pasirinkimas tiesiogiai priklauso nuo slidinėjimo stiliaus. Snapelis ant šios įrangos leidžia geriau matyti trasą ir apsaugo veidą nuo vėjo ir sniego. Norintiems išbandyti ekstremalesnį slidinėjimą ir sudėtingesnius triukus, reikėtų rinktis modelius, kurie fiksuoja skruostus ir smakrą. Ieškantiems tinkamos slidinėjimo įrangos, verta susipažinti su asortimentu, kurį savo klientams siūlo elektroninė parduotuvė bikko.lt, čia tinkamą sprendimą sau ras tiek pradedantieji, tiek ir labiau pažengę slidininkai.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.