Xiaomi M365 dalys madingiems miestiečiams

paspirtuku dalys

Jei norite neatsilikti nuo šiuolaikinio miestiečio įvaizdžio, jums reikia atitinkamos aprangos, vyrams – barzdos ir peteliškės, didelio daugkartinio naudojimo kavos puodo, kurį su savimi visur nešiositės, ausinių ir paspirtuko. Taip, teisingai – paspirtuko, ir pageidautina elektrinio, pavyzdžiui Xiaomi M365. Dabar juo pusė Vilniaus važinėja, tad nuo madų siūlytume neatsilikti. Moterys važinėja baltais, o vyrai pilkais ar juodais elektriniais paspirtukais.

 

Kad tikrai būtumėte panašus į šiuolaikinį buržua, elektriniu paspirtuku turite važinėti į darbą kokiame nors centre esančiame verslo centre. Jei dirbate miesto pakraščiuose, pakaks ir dviračio – juk jūs esate prieš gamtos teršimą ir greičiausiai planuojate savo 3 litrų BMW keisti į hibridinį Priusą… Arba tik apie tai garsiai kalbate prie kolegų, nors ir BMW yra nepamainoma mašina – tikras miesto žvėris!..

 

Dar važiuodami su paspirtuku turite atrodyti „kietai“ – reikia pavingiuoti, atsitūpti, kad būtų mažesnis vėjo pasipriešinimas, šiek tiek „padriftinti“. Jei pamatote bortelį, iš karto turite daryti kaip Džordanas Klarkas – per jį šokti, o ne sustoti ir užsikelti. Nežinote, kas yra Džordanas Klarkas? Pagūglinkit, kaimiečiai! Tai pats kiečiausias paspirtukininkas pasaulyje!

 

Madingu miestiečiu su elektriniu paspirtuku būti ne taip jau paprasta, nes po tokių pasivažinėjimų subliūkšta padangos, susilanksto galinis purvasaugis, kuris, pasirodo, yra kaip papildomas stabdis, pradeda klibėti vairo laikiklis prie korpuso. Miestietis turi pirkti brangius daiktus, tad jam nebus didelė problema įsigyti kelias Xiaomi M365 dalis. Ir tai padaryti reikia internetu. Koks gi tu miestietis, jei perki turguje, kur pigiau?.. Tai kaimiečių ženklas…

 

Xiaomi M365 dalys nėra jau tokios brangios, bet kai jų reikia kas pora mėnesių, galite susimąstyti – ar tikrai jūsų važinėjimo maniera yra tokia jau „kieta“. Suprantama, jei daug pinigų išleidžiate įvairiems priedams – viskas tvarkoje. Tai gali būti telefono laikikliai, papildomi žibintai, daiktų dėtuvės ir pan. Xiaomi M365 dalys yra padangos, purvasargiai, varžtai, kurias paprastai įsigyja paspirtukus apgadinę žmonės. Beje, viena iš populiariausių dalių yra bekamerinė padanga. Kiek gi galima tas kameras keisti ar klijuoti? Kita detalė yra stabdžių diskai. Kai stabdoma dažnai ir kietai, stabdžių diskai kaista. Dėl to jie deformuojasi ir pradeda skilinėti. Taip lieka tik stabdymas spaudžiant purvasargį koja. Dėl to stabdžių detalės yra labai populiarios. O Vilniuje tiek kalnų, tad stabdžiai turi būti geri.

 

Kadangi miestiečiai paspirtuku važiuoja į darbą, jį per dieną reikia sulenkti ir ištiesti kokius 5-8 kartus. Nuo to dėvisi vairo varžtai (jie tvirtinami apačioje, prie stovėjimo platformos). Šios Xiaomi M365 dalys yra vienos iš populiariausių, nes pastoviai pasimeta arba tiesiog sugenda.

Genda ir tokios dalys kaip prietaisų skydelis, įkroviklis, susidėvi guminės rankenos. Visos šios Xiaomi M365 dalys yra perkamos atskirai, internetu iš specializuotos parduotuvės.

 

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.