Stiliaus patarimai, kurie pagelbės kiekvienai moteriai

Jei išgyvenate dideles mados kančias, esame tam, kad jums padėtume. Atrinkome daugybe naudingų stiliaus patarimų, kurie gali pagelbėti išsprendžiant daug jums kylančių stiliaus problemų.

Supraskite, kaip mėgstate rengtis

Pagalvokite apie save. Išnagrinėkite savo mados skonį, drabužius, kuriuos renkatės, ir kaip iš jų susikuriate įvaizdį. Bet dar svarbiau – pasitikėkite savo pasirinkimais. Galite sukurti bet kokį įvaizdį, jei rodysite komfortą ir laimę dėl to, ką dėvite. Jei nežinote savo mados skonio, raskite įkvėpimo, kuris jūsų laukia čia pat už kampo. Griebkite žurnalą arba panaršykite internete. Tai suteiks jums daug originalių idėjų.

Žinokite savo kūno tipą

Kai renkatės aprangą, įsitikinkite, kad ji gražiai tinka jūsų kūnui. Per dideli, per maži ar aptempti drabužiai išdarkys jūsų išvaizdą arba padarys jūsų kūną pernelyg stambų. Todėl pirmiausia nustatykite savo figūros tipą, o tuomet atitinkamai pasirinkite ir jums geriausiai tinkančius drabužius.

Žinokite, kokios spalvos tinka jūsų odos atspalviui

Renkantis aprangą ir papuošalus pagalvokite apie spalvas, kurios gerai dera su jūsų odos atspalviu. Yra 3 odos atspalvių rūšys: šiltas, šaltas ir neutralus. Šilto atspalvio odai rinkitės raudoną, oranžinę, medaus aukso, gintaro ir aukso geltonumo spalvas. Šaltos spalvos odai reikėtų rinktis ryškiai mėlynos, gilių violetinių atspalvių, levandų ir safyrų aprangą. Neutralios odos spalvos – švelni rožinė, rami mėlyna, šviesiai persikinė ir dulkėta rožinė – tai spalvos, kurias galite dėvėti. Spalvų ratas yra gelbėtojas renkantis tarpusavyje derančias spalvas.

Peržiūrėkite savo drabužių spintą

Iš savo drabužių spintos išsirinkite daiktus, kurie papildytų jūsų stilių, kūno formas ir odos atspalvį. Jei jūsų spinta bus perpildyta, ji bus per daug netvarkinga, kad rastumėte jums reikalingus daiktus. Ne tik tai, bet ir švaistysite vietą drabužiams, kurių jūsų spintoje nereikia.

Planuokite savo apsipirkimą

Atsikratę senos aprangos, pradėkite planuoti naujų pagrindinių daiktų pirkimą. Prieš išvykdamos įsivaizduokite save su apranga, avalyne, paltu (https://sidonas.lt/26-paltai) arba striuke ir aksesuarais, įskaitant kojines, papuošalus, nagų laką ir rankinę. Nepamirškite savo stiliaus, kūno sudėjimo ir odos spalvos.

Susiorganizuokite garderobą, kuris leistų be vargo derinti stiliaus detales. Jei neturėsite lengvai derančių drabužių, niekada neišsivaduosite iš sunkiai suderinamų drabužių kilpos.

Kai apsipirkinėjate, skirkite tiek laiko, kiek jums reikia, kad galėtumėte apžiūrėti ir priimti sprendimą. Nuodugniai apžiūrėkite drabužį ir apžiūrėkite jį iš visų pusių. Jei jis netinka nė vienam iš trijų jūsų tikslų – stiliui, kūno tipui ir odos atspalviui – pereikite prie kito drabužio. Net jei prireiks 8 valandų, kol rasite tai, ko ieškote, nepamirškite ieškoti jums tinkančių drabužių.

Taip pat nepamirškite atsižvelgti į savo biudžetą. Nustatykite biudžetą, kurį norite išleisti, ir pažiūrėkite, ar pasirinkta drabužių parduotuvė siūlo nuolaidas. Jei eksponuojami klasikinio stiliaus drabužiai, įsigykite vieną jų savo garderobui ir tegul jis tarnauja jums daugybę metų. Klasika paprastai būna pigesnė nei naujausias mados tendencijas atitinkantys drabužiai, be to, ji puikiai tinka puošiant aksesuarus.

Prižiūrėkite savo drabužius

Kai ateina skalbimo diena, nemeskite drabužių tiesiog į skalbimo mašiną. Įsitikinkite, kad pažįstate savo aprangą ir žinote, kokių priemonių jai reikia, kad ji vėl būtų švari. Patikrinkite savo drabužių etiketes, jose bus nurodyta, kaip juos skalbti ir lyginti.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.