Starteris traktoriams – ką turėtume žinoti?

                    Kaip ir bet kurioje transporto priemonėje su varikliu, traktoriuose yra starteriai, kurie sužadina degimą variklyje ir skatina jį veikti. Kai dėl kokios nors priežasties starteris sugenda, yra keletas signalinių ženklų, kurių galite ieškoti, kad nustatytumėte starterį kaip jūsų problemą. Apžvelgsiu dažniausiai pasitaikančius simptomus, rodančius, kad traktoriaus starteris sugedo, įskaitant kelias priežastis, kodėl taip nutinka.

                  Pabandykite užvesti variklį. Variklio užvedimo problemos yra pirmasis ženklas, kad turite starterio problemą. Tačiau dėl akumuliatoriaus ir generatoriaus problemų traktorius taip pat gali neužsivesti, todėl tai nėra tiesioginis blogo starterio požymis. Kai traktoriaus variklis neužsiveda, bandydami užvesti traktorių išgirsite spragtelėjimą, tačiau variklis atsisakys apsiversti ir užvesti. Kartu su kitais toliau išvardytais ženklais galite pasakyti, ar starteris blogas, ar ne. Jei tai nėra kartu su vienu ar daugiau kitų išvardytų dalykų, galbūt norėsite pažvelgti į akumuliatorių arba kintamosios srovės generatorių kaip į kaltininką.

                    Klausykite starterio garso. Tegul kas nors kitas pabando užvesti traktorių, kol atidžiai klausysite. Įprastai, kai pasukate raktelį, starteris įsijungia ir skleidžia garsų spragtelėjimą. Jei to negirdite, kai pasukamas raktelis, galbūt ieškote mechaninių starterio problemų. Spragtelėjimo nebuvimas rodo mechaninę starterio problemą arba visišką solenoido gedimą. Arba į starterio solenoidą visai neduodama galia, nes jis blogas, arba starteris įsijungia ne taip, kaip turėtų. Patikrinkite, ar iš variklio nerūko. Jei matote, kad iš variklio sklinda dūmai, kai jis neužsiveda, galbūt žiūrite į sudegusį starterį. Starteris yra mechaninis komponentas, maitinamas elektra, todėl dėl elektros problemų jis gali nustoti veikti ir skleisti dūmus. Starterio saugiklis gali perdegti arba starterio laiduose gali įvykti trumpasis jungimas ir sukelti elektros gaisrą. Bet kuris iš jų yra labai blogas, todėl kvalifikuotas specialistas turi juos kuo greičiau patikrinti. Neatsižvelgiant į tai, elektros problemos gali išplisti ir sugadinti kitus traktoriaus komponentus. Daugiau informacijos skaitykite internetiniame puslapyje.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.