Elektrinių paspirtukų akesuarai ir priedai

               Elektrinių paspirtukų priedai yra būtinas dalykas, kadangi be kai kurių jų, negalėtume išsiversti. Ką tik nusipirkote sau naują elektroninį paspirtuką. Tai madinga, praktiška, ekonomiška ir ekologiška. Jis nukelia jus iš taško A į tašką B, kaip ir turėtų. Bet tada tau ateina idėja; O kas, jei jūsų elektrinis paspirtukas galėtų padaryti daugiau, nei skraidinti jus? O jei būtų patogiau? O kas, jei jame būtų galima sutalpinti daugiau bagažo? O kas, jei galėtumėte juo važiuoti iki nakties? Čia skaitykite kokie elektrinių paspirtukų priedai ir aksesuarai padėtų jums atsakyti į šiuos klausimus.

               Vienas iš pagrindinių priedų yra šalmas. Tam tikru momentu šalmas yra ne tik priedas, bet ir būtinybė kiekvienam, važiuojančiam elektriniu paspirtuku. Tai turėtų būti pirmas dalykas, kurį perkate, kai turite paspirtuką. Patekęs į avariją be tinkamos įrangos, paspirtuko vairuotojas rizikuoja susižeisti. Kai kurie šiuolaikiniai elektriniai paspirtukai gali pasiekti iki 75 mylių per valandą greitį. Kritimas nuo tokio greičio gali būti mirtinas, jei nesate pasiruošę. Dar blogiau yra patekti į avariją su didesnėmis transporto priemonėmis be tinkamos apsaugos. Šalmo dėvėjimas padidina jūsų išgyvenimo galimybes, kai atsidursite tokiuose scenarijuose.

              Sandariklis padangoms. Padangų gleivės arba padangų sandariklis yra būtinas priedas, jei jūsų e-paspirtukas važinėja su pneumatinėmis padangomis. Jis greitai pašalina padangos ar kameros pradūrimą. Mes visi mėgstame pneumatines padangas. Jie suteikia neprilygstamą komforto lygį. Tačiau jos gali būti brangios, palyginti su nepneumatinėmis padangomis. Nuleistas padangas pakeisti ar taisyti nėra pigu.

                 Telefono laikiklis – tai puikus aksesuaras. Visų pirma, važiuojant elektroniniu paspirtuku nepatartina naudotis telefonu. Tai darant pavojai yra sunkesni nei žinučių rašymas vairuojant. Dar vienas reikalingas aksesuaras yra spyna. Elektriniai paspirtukai yra pagrindinis vagių taikinys, nes jie yra lengvi ir nešiojami. Kadangi elektroniniai paspirtukai tapo pageidaujamu režimu trumpoms kelionėms į darbą ir atgal, jie yra visur, kur einame, įskaitant mokyklą, darbą, filmus ir bakalėjos parduotuvę.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.