Siuntos į Škotiją – per kelias dienas

Ūkanota Škotija vilioja ne tik keliautojus – daugelis čia vyksta ir studijuoti arba dirbti. Nuvykti lengviausia ir patogiausia lėktuvu, tačiau vykstant ilgesniam laikui sudėtinga pasiimti visus reikalingus daiktus. Vis dėlto neverta jaudintis, kad ko nors gyvenant svečioje šalyje pristigs – siuntos į Škotiją pristatomos greitai ir paprastai. Mikroautobusais vežami siuntiniai yra patogus būdas nusiųsti artimiesiems ar draugams ir dovanų, ir reikalingų daiktų.

Greita ir paprasta

Kaip ir daugelis siuntų į užsienio valstybes, siuntos į Škotiją pristatomos vadovaujantis „nuo durų iki durų“ principu. Tai reiškia, kad kurjeriai paims daiktus iš nurodytos vietos ir pristatys siuntėjui. Dažniausiai iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių siuntiniai surenkami kelis kartus per savaitę, tada paskirstomi ir vežami į Škotiją. Tokia kelionė trunka keletą dienų, tačiau esant poreikiui galima rinktis ir greitą pristatymą – tuomet siunta atkeliaus per dieną ar dvi. Tiesa, pastaroji paslauga kainuoja brangiau.

Siuntos į Škotiją sekimas

Užtikrinti pristatymo terminus padeda siuntų sekimas. Tai itin patogi paslauga tiek siuntėjui, tiek gavėjui. Galima realiuoju laiku stebėti siuntinio kelionę, o pastebėjus neatitikimų iš karto kreiptis į krovinių vežimo kompaniją. Taigi, neverta nerimauti dėl tokių dalykų kaip dingimas ar vėlavimas, nes visos siuntos į Škotiją gali būti stebimos bet kuriuo paros metu.

Galima siųsti net motociklus

Norint įsikurti kitoje šalyje gali prireikti įvairių daiktų ir kai kurie jų tikrai dideli. Nors didelę siuntų dalį sudaro mažesni daiktai, kurių svoris svyruoja nuo keliolikos iki keliasdešimt kilogramų, mikroautobusais siuntinius vežiojančios kompanijos siūlo galimybę pristatyti ir baldus, buitinę techniką ar net motociklus. Tiesa, daug dažniau tokiu būdu siunčiami dviračiai.

Siųsti galima įvairius daiktus ir gimtinėje likę tautiečiai tuo tikrai naudojasi. Dažnai drabužių ir lietuviškų maisto produktų kupinos siuntos į Škotiją keliauja prieš didžiąsias metų šventes. Taip pat siunčiama daug žaislų, vaikų priežiūrai reikalingų daiktų, drabužėlių. Tai puiki alternatyva pašto paslaugoms, kurios yra palyginti brangios ir siūlo gerokai ilgesnius pristatymo terminus.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.