Kaip iš Lietuvos keliauja siuntos į Mančesterį?

Vienas svarbiausių vakarų Anglijos taškų – Mančesteris. Šis miestas populiarus ir tarp emigruojančių lietuvių: čia vykstama ir studijuoti, ir dirbti bei užsidirbti. Nenuostabu, kad ir siuntos į Mančesterį keliauja iš pačių įvairiausių Lietuvos kampelių. Tai puikus būdas perduoti įvairius daiktus, o kai siuntos keliauja vos kelias dienas ir tas didelis gimines skiriantis atstumas neatrodo toks jau didelis.

Ką dažniausiai siunčia Lietuviai?

Mančesteryje apsistojusiems tautiečiams draugai ir giminės iš Lietuvos siunčia pačius įvairiausius daiktus. Į mažesnius siuntinius dažnai dedami drabužiai, nemažai siunčiama ir maisto, žaislų. Siuntinių drastiškai padaugėja prieš žiemos šventes – tuomet siunčiamos įvairios dovanos.

Didelės siuntos į Mančesterį taip pat keliauja dažnai. Lietuviai taupo įsigydami ir mikroautobusais siųsdami ne tik baldus ar buitinę techniką, bet ir statybines medžiagas. Pastarosios Lietuvoje yra pigesnės, tad padeda sumažinti remonto kaštus.

Žinoma, persikraustyti gyventi į kitą šalį gana sudėtinga – visko su savimi pasiimti tikrai nepavyks. Taigi, daiktai kaip siuntos į Mančesterį keliauja po truputį, juos siunčia gimtinėje likę giminės. Ir taip siunta po siuntos galima perkelti savo namus net ir už tūkstančių kilometrų!

Siuntos į Mančesterį keliauja mikroautobusais

Dažniausiai į Angliją keliauja didesni siuntiniai, kurių svoris siekia nuo keliolikos iki keliasdešimt ar dar daugiau kilogramų. Tik pagalvokite – net ir keli kepaliukai visų išvykusių taip mėgstamos juodos duonos jau svers ne vieną kilogramą. Didžiosios siuntų kompanijos paprastai tokioms siuntoms netaiko lanksčios kainodaros, tad į Mančesterį, Londoną, Liverpulį ir kitus miestus siuntiniai yra vežami krovininiais autobusiukais.

Dažniausiai tokie vežėjai dirba pagal principą „nuo durų iki durų“. Įvairiuose Lietuvos miestuose siuntiniai surenkami tiesiai iš siuntėjų ir kelis kartus per savaitę vežami į Angliją. Palyginti nedideli mikroautobusai gali važiuoti greičiau, tad siuntos į Mančesterį, Liverpulį ar Londoną atkeliauja per keletą dienų. Jas kurjeriai pristato gavėjui, tiesiai nurodytu adresu. Tai labai patogu, nes nereikia niekur vykti atsiimti siuntinio, nereikia tempti sunkių daiktų – Anglijoje vairuoja ne visi, o be automobilio nusigabenti kai kuriuos siuntinius būtų išties sudėtinga.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.