Siuntos į Ispaniją: ką svarbu žinoti?

Vis daugiau lietuvių laimės ryžtasi ieškoti šiltuose kraštuose, emigruoja į pietinius kraštus, tad jų artimieji ryšį palaiko siųsdami siuntas. Drabužiai, technika, baldai – šiais laikais, net ir masyviausių gabaritų kroviniai gali lengvai pasiekti adresatą, esantį visai kitame Europos gale. Viena populiariausių krypčių – siuntos į Ispaniją, tačiau nors dažnas siuntėjas renkasi siuntinių pervežimo paslaugas, toli gražu ne visi yra susipažinę su krovinių gabenimo specifika ir taisyklėmis.  Dėl šios priežasties, reikia atsižvelgti ir į Ispanijos įstatymus, ir į pervežimo įmonės nuostatus – tuomet galėsite būti tikri, kad jūsų siuntinys pasieks tikslą be didesnių nesklandumų.

Siuntos turinys

Nesvarbu, kur apsigyvensite, anksčiau ar vėliau namų ilgesys vis tiek aplanko. Taigi, dažniausiai siuntos į Ispaniją skirtos maistui, drabužiams ir toms prekėms, kurias galima rasti tik Lietuvoje. Galima siųsti įvairiausius daiktus, tačiau svarbu atsižvelgti, kad į siuntas negalima pakuoti potencialią grėsmę keliančių substancijų: alkoholio, narkotikų, ginklų ir panašiai. Siuntos į Ispaniją yra tikrinamos dėl netinkamo turinio ar supakavimo būdo ir tai yra paties siuntėjo atsakomybė.

Siuntos pristatymo laikas

Ispanai mėgsta per siestos metą eiti pogulio ir gyventi lėtu ritmu, tačiau kompanijos iš Lietuvos laikosi mums įprastų darbo sąlygų. Maršrutai organizuojami optimaliai, o transportavimui naudojami palyginti greiti ir manevringi mikroautobusai, tad siuntos į Ispaniją įprastai nukeliauja per 3-4 dienas. Esant poreikiui, galima rinktis ir greitesnį pristatymą – taip siuntinys iki tikslo nukeliaus dvigubai greičiau. Tai naudinga tuo atveju, jei spaudžia terminai, ar siunčiami maisto produktai, pavyzdžiui, dažnai įvairiausiomis kryptimis iš Lietuvos keliauja juoda duona.

Siuntos saugumas

Tikriausiai esate kada nors patys gavę permirkusį atviruką ar įskilusį stiklo gaminį, tad visiškai suprantama, kad toli išsiunčiant siuntą kyla nerimas. Jį padės įveikti patikimos pervežimų kompanijos pasirinkimas, tad būtinai atlikite „namų darbus“. Prieš siųsdami siuntą atlikite paiešką internete, paskaitykite atsiliepimų. Žinoma, siuntos į Ispaniją keliauja palyginti ilgai ir net geriausiems gali įvykti nesėkmių, tačiau turėtų vyrauti geri atsiliepimai. Taip pat ieškokite kompanijos, kuri siūlo siuntinio sekimą realiuoju laiku – tai padės nurimti, nes visada žinosite, kurioje vietoje yra siunčiami daiktai.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.