Kokios siuntos į Londoną siunčiamos dažniausiai?

Londonas – ne tik Anglijos, bet ir visos Jungtinės Karalystės sostinė. Tai didelis kosmopolitiškas miestas, kuriame galima rasti iš įvairių šalių atvykusių studentų ir darbuotojų. Gana dažnai čia galima išgirsti ir lietuvių kalbą, o specializuotose parduotuvėse prekiaujama ir lietuviškais produktais. Daugelis tautiečių tikriausiai jau visam laikui įleido šaknis svečioje šalyje ir nors priprasti čia gyventi nėra taip sunku, kai kurių tradicinių dalykų visada stinga. Tai viena iš priežasčių, kodėl siuntos į Londoną iš Lietuvos mikroautobusais keliauja net po kelis kartus per savaitę ir niekada nesibaigia.

Siuntose iš Lietuvos – ir žaislai, ir motociklai

Nedidelės siuntos į Londoną yra siunčiamos su įvairiu turiniu. Labai dažnai siunčiami drabužiai, papuošalai, maisto produktai – visa tai dažniausiai keliauja kaip dovanos artimiesiems ir draugams. Vaikams siunčiami žaislai ir drabužėliai. Žinoma, jų Anglijoje taip pat gal galima rasti, tačiau svetur išvykę tautiečiai itin vertina tai, kas puoselėja tautiškumą, primena gimtinę.

Itin didelė siuntų įvairovė pastebima žiemą, artėjant didžiosioms metų šventėms. Siunčiamos ne tik įprastos dovanos, bet ir lino gaminiai, gintaro dirbiniai, dažnai siunčiama ir namus primenanti juoda duona.

Didesnėse siuntose dažnai „slepiasi“ statybinės medžiagos, baldai, buitinė technika. Kaip siuntos į Londoną dažnai keliauja ir dviračiai, taip pat yra galimybė taip nusiųsti ir motorolerį ar motociklą. Taigi, nesijaudinkite, jei vykstate studijuoti ar dirbti į Londoną ir kartu negalite pasiimti visų reikalingų daiktų – visi jie galės virsti siuntiniais.

Siuntos į Londoną ilgai laukti nereikia

Tiek siuntėjų, tiek gavėjų patogumui siuntos pristatomos „nuo durų iki durų“. Tai reiškia, kad siuntėjui nereikia vežti siuntos – ją nurodytu adresu paimti atvyksta kurjeris. Taip visi registruoti siuntiniai surenkami įvairiuose Lietuvos miestuose, o Anglijos sostinę pasiekia per keletą dienų. Siuntos į Londoną adresatams yra įteikiamos į rankas, didesnes siuntas kurjeriai padės ir užnešti. O kad siuntėjui būtų ramu, yra siūloma siuntos sekimo funkcija, kuri leidžia matyti siuntinio kelionę realiuoju laiku ir prognozuoti pristatymo laiką.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.