Sidabriniai auskarai jaunina ir įspėja apie ligas?

sidabriniai auskarai

Auskarai, kaip juvelyriniai dirbiniai vertinami jau daug amžių. Šiandien tai yra neatsiejama daugelio moterų įvaizdžio dalis, papuošalų dėžutėje visuomet užimanti svarbią vietą. Anksčiau sidabriniai auskarai buvo nešiojami tik tam tikromis progomis ir turėjo svarbią reikšmę. Nors ji iki šių dienų jau pakitusi, iš tiesų sidabras ir auskarai vis dar veikia mūsų sveikatą ir mintis.

Kokią istoriją atsinešė auskarai

Beje, ar žinojote, kad iš tiesų auskarai buvo sukurti vyrams, o ne moterims?Nors šiandien galima pagalvoti priešingai. Tačiau iš tiesų senovėje sidabriniai auskarai ir kitų metalų gaminiai buvo ne šiaip papuošalas, o labai svarbus elementas. Dažniausiai auskarai buvo nešiojami kaip apsauga nuo piktųjų dvasių ir ypač buvo svarbus elementas įvairių apeigų metu. Buvo laikas, kai auskarai rodė socialinę žmogaus padėti, apsaugodavo nuo skurdo arba buvo segami kaip apdovanojimai.

Įvairiose kultūrose auskarai buvo mistifikuojami, net iki šių dienų kai kuriose Afrikos gentyse auskarai užima labai svarbią dalį jų kultūros ir turi religinę prasmę. Iki šiol čia labai svarbu ne tik patys auskarai, bet ir kūno vietos, kuriose jie segimi. Iki šiol manoma, kad auskarai užtikrina žmogaus sėkmę, veikia kaip apsauga nuo daugelio blogybių.

Šių dienų auskarų magija

Turtingą praeitį auskarai atsinešė ir į moderniąją vakarietišką visuomenę, kurioje šis papuošalas tapo neatsiejama moterų kasdienio gyvenimo dalimi. Žymiausia pasaulio dizaineriai ieško naujų formų ir būdų, kaip auskarus paversti dar labiau išskirtiniu aprangos elementu. Visame pasaulyje iki šiol vertinami auksiniai, sidabriniai auskarai, gaminami iš prabangių metalų.

Nors šiandien mūsų visuomenėje auskarai nesiejami su magija ar nenurodo žmogaus priklausymo konkrečiam socialiniam sluoksniui, jiems vis tiek skiriamas labai didelis žmonijos dėmesys. Daugelis auskarų pardavėjų, tarp jų ir Silvera.lt siūlo klientams įsigyti įvairių formų ir dizainų auskarų, sukurtų skirtingoms moterims. Auskarai iki šiol moterims teikia daugiau pasitikėjimo savimi, todėl įvairių hipotezių, susijusių su auskarais, galima išgirsti iki šiol.

Pavyzdžiui, stiliaus ekspertai ir juvelyrai tikina, kad sidabras – jaunų moterų metalas. Sidabriniai auskarai ir kiti papuošalai iš sidabro dažniausiai suteikia jaunatviškumo, kai tuo tarpu auksiniai papuošalai simbolizuoja solidumą ir subtilumą. Be to, kai kurie ekspertai tikina, kad sidabriniai papuošalai gali įspėti apie sveikatos sutrikimus. Pavyzdžiui, sidabrinių papuošalų nepatariama nešioti itin jautrioms moterims, o pastebėjus, kad nuo sidabrinių auskarų lieka žymės, aptariama kreiptis į medikus dėl skydliaukės sutrikimų. Ar tai iš praeities sidabro atsineštos magiškos savybės, ar tik mūsų pasąmonės žaidimai, kiekvienas gali atsakyti sau pats.

 

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.