Priežastys kodėl santykiai gali trukti trumpiau nei tikėjotės

moteris

Pradedant naujus santykius dažnai tikimasi tik geriausios ateities, tačiau praktika rodo, kad tik labai reta dalis žmonių gali pasigirti darniais ir ilgus metus trunkančiais santykiais. Jie gali iširti dėl daugybės priežasčių ir tai nereiškia, kad dėl to visada bus kalta tik neištikimybė. Žmonės skiriasi dėl daugelio priežasčių. Tuo labiau, reikia atkreipti dėmesį į tai, kad laikai keičiasi. Tai anksčiau buvo norma, dabar jau nebėra priimtina. Pavyzdžiui, moters vaidmuo šeimyniniame gyvenime – dauguma moterų jau nebesisuka prie puodų ir atsakomybę dalinasi su antrosiomis pusėmis. Kaip bebūtų, santykiai gali griūti dėl daugelio priežasčių, o žemiau įvardijame tas, kurių galbūt nesitikėtumėte ateityje.

Netobulėjamas gyvenant kartu. Įsivaizduokite, kad esate vieni – juk galėtumėte nuveikti tiek daug dalykų, išmokti naujų kalbų, galbūt įsigytumėte naują specialybę, su laiku vis uždirbtumėte vis daugiau. Gaila, bet kai kurios poros, pradedant bendrą gyvenimą, tiesiog sustoja vietoje ir nejuda į priekį. Būtent tas stovėjimas vienoje vietoje gali būti priežastimis skirtis. Natūralu, kad žmogus nori iš savęs išspausti kuo daugiau, tad jeigu jis mato, kad iš savęs išspausti viską jam sekasi geriau būnant vienam, vadinasi jis ims labiau galvoti apie skyrybas. Jis tiesiog pradės galvoti, kad santykiai kenkia būtent jo asmeniniams tobulėjimui. Ekspertai pabrėžia, kad tokiais atvejais reikėtų vieną kitą skatinti judėti į priekį, o ne tiesiog tyliai ramiai plaukti pasroviui, kol viena iš pusių to nebepakęs.

Laikui bėgant keičiasi ir žmonės. Visiška melas, kad žmonių pakeisti negalima. Laikas yra geriausias mokytojas ir tai reiškia, kad žmonės, kurie buvo santykių pradžioje, vargu ar tokiais pačiais bus praėjus keleriems ar keliolikai metų. Kiekviena pora turi su tuo susitaikyti ir prisitaikyti vienas prie kito. Pradžioje kelti reikalavimai gali pasikeisti, lygiai taip pat gali keistis ir noras leistis į kompromisus. Tad, jeigu norite išvengti santykių krizės, nereikėtų tikėtis, kad jūsų pasirinktas žmogus tokio pat charakterio bus visą likusį gyvenimą.

Tai vos porą priežasčių kodėl žmonės gali skirtis, tad apie tai plačiau – skaitykite kitame tekste.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.