SEO paslaugos sprendžia su svetaine susijusias technines problemas

SEO paslaugosSEO (svetainės optimizavimas paieškos sistemoms) yra svarbus veiksnys verslo konkurencinėje kovoje. Tačiau dažniausiai jis naudojamas tik lankytojų pritraukimui, o  ne išlaikymui ar įtraukimui į projekto vystymąsi. Kita vertus, SEO paslaugos gali išspręsti daug techninių svetainės problemų, o būtent tai padės Jūsų lankytojams jaustis puikiai svetainėje, internetinėje parduotuvėje ar kitame projekte.

Dubliuotas turinys

Kartais vienodo teksto išvengti neįmanoma. Dažniausiai internetinėse parduotuvėse pasitaiko milžiniškas kiekis besidubliuojančio arba panašaus turinio, kas savaime nėra gerai, tačiau dėl verslo specifikos sudėtinga to išvengti. Juk prekių kategorijos ir pavadinimai, gamintojai, dažniausiai, yra identiški. Tad kaip spręsti susidariusią situaciją?

SEO paslaugos leidžia įvertinti turinio unikalumą ir pasiūlyti bent kelis skirtingus būdus turinio išdėstymui ir ištaisymui. Vienas iš tokių – tinkamas susiejimas su URL.

Nepritaikyta mobiliesiems įrenginiams

„Google” įtartinai vertina svetaines, kurios kelia ir priskiria skirtingą turinį skirtingiems įrenginiams. Didžiausios IT kompanijos pripažino, kad ateitis priklauso mobiliesiems įrenginiams, tačiau mobilus SEO yra kitoks, nei klasikinės SEO paslaugos, jau vien todėl, kad naudojami kiti įrenginiai ir būtina paisyti vartotojų keliamų reikalavimų patogumui ir funkcionalumui. SEO paslaugos mobiliesiems įrenginiams prasideda nuo atitinkamai sutvarkyto programinio kodo, minimalistinio stiliaus, konkrečiai išdėstytos informacijos ir svetainės navigacijos. Tai visiškai nauja, dar tik pirmus žingsnius, Lietuvoje, žengianti sritis, tačiau ji neišvengiamai taps būtina erdve kiekvienam verslui, norinčiam laimėti konkurencinėje kovoje.

Duomenų ir navigacijos problemos

Įsivaizduokime klientą, kuris atėjęs į svetainę negali nusipirkti norimo produkto arba paslaugos, nes svetainės turi daug techninių klaidų, t.y. nepasikrauna puslapis, negalima įsidėti pirkinio į krepšelį arba užpildyti užsakymo formos, ir t.t.

SEO paslaugos prasideda analize ir svetainės auditu, todėl SEO paslaugų dėka pastebimas ir užtikrinamas tokių problemų pašalinimas.

Nuorodų tinklas

„Crawler” (liet. keliautojas) yra programa, kuri keliauja per interneto tinklapio nuorodas ir tikrina jų kokybę. Neretai tenka uždrausti „keliautojui” pasiekti tam tikrus svetainės puslapius, dėl ten panaudotų netinkamų nuorodų. To nepadarius, netinkamų nuorodų naudojimas gali pakenkti. Tokias ir kitas problemines svetainės vietas SEO paslaugos taiso tam, kad galima būtų pasiekti užtarnautą pirmą pozciją paieškos rezultatuose.

 

 

 

 

 

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.