Seksualinio gyvenimo patarimai vyrams

Jei nesate patenkinti savo seksualiniu gyvenimu ir manote, kad yra dalykų, kuriuos būtų galima pakeisti, labai svarbu viso to neatidėlioti. Geras ir kokybiškas seksualinis gyvenimas turi labai didelės įtakos kiekvieno vyro sveikatai, savijautai ir bendrai gyvenimo kokybei, todėl vertėtų pasinaudoti keliais naudingais patarimais.

Kas yra puikus seksas?

Puikaus sekso sąvoka kiekvieno vyro akimis gali būti skirtinga. Kai kuriems vyrams geras seksas yra ne vieno nuostabaus orgazmo suteikimas savo antrajai pusei. Tuo tarpu kitiems vyrams puikus seksas prilygsta gebėjimui mylėtis tris minutes. Tačiau jei norite, kad jūsų seksas būtų puikus, turėtumėte tapti geru „meilužiu“ savo partnerei ir nepamiršti kalbėti apie tai, kas jums ir jūsų antrajai pusei labiausiai patinka.

Nepamirškite sekso žaislų vyrams

Labai dažnai vyrai yra linkę manyti, kad sekso žaislai yra skirti tik moterims. Tačiau iš tikrųjų šiandien labai didelis sekso prekių pasirinkimas vyrams akivaizdžiai parodo, kad vyrai taip pat turi puikią galimybę savo seksualinį gyvenimą praturtinti labai maloniais ir aštriais pojūčiais, kurių priešingu atveju negalėtų pajusti be sekso žaislų. Todėl jei norite paskaninti savo seksualinį gyvenimą, atminkite, kad sekso metu sekso žaislus gali naudoti ne tik jūsų partnerė, tačiau ir jūs.

Būkite atviri

Atvirumas santykiuose yra būtinas – ne išimtis yra ir jūsų seksualinis gyvenimas. Jei norite, kad jūs ir jūsų antroji pusė būtų patenkinta lytiniu gyvenimu, apie tai būtina kalbėtis. Puikus ir kokybiškas seksualinis gyvenimas gali būti pasiektas tik tuomet, kai abi pusės yra visapusiškai patenkintos, o kadangi dviejų žmonių poreikiai gali būti skirtingi, juos būtina išsiaiškinti.

Nesilygiuokite į sekso filmus

Kaip bebūtų, vyrai dažnai didelę dalį informacijos apie seksą gauna iš sekso filmų. Tačiau nors iš pirmo žvilgsnio tai nėra problema, vis dėlto sekso filmai gali padidinti nepasitikėjimą savimi ir suformuoti neteisingą požiūrį į savo seksualinį gyvenimą. Būtina suprasti, kad sekso filmuose vaidina profesionalūs aktoriai ir sekso filmuose matomi aktai paprastai neatitinka realybės. Taigi, jokiu būdu neturėtumėte lygiuotis į tai, ką matote sekso filmuose. Tai reiškia, kad to taip pat neturėtumėte bandyti perkelti į realybę. Kita vertus, tai tikrai nereiškia, kad turėtumėte vengti žiūrėti sekso filmus. Tiesą sakant, tai galite daryti ir su savo antrąja puse, tokiu būdu praskaidrindami rutiną.

Planuokite seksą

Taip, jūs supratote visiškai teisingai – šiais laikais seksą neretai tenka planuoti. Ir nors iš pirmo žvilgsnio tai gali nuskambėti pakankamai komiškai ar neįprastai, vis dėlto išankstinis sekso planavimas padeda užtikrinti reguliarumą ir pastovumą. Tuo tarpu pernelyg spartus gyvenimo tempas ir daugybė kasdienių rūpesčių priešingu atveju seksualinio gyvenimo ritmą gali sutrikdyti, todėl planavimas gali padėti to išvengti.

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.