Dažniausios klaidos, daromos su sekso lėle

 

Ne veltui yra posakis, jog pirmas blynas visuomet prisvilęs. Nauja patirtis kartais būna paremta informacijos stoka ar klaidingais įsitikinimais. Ir nors sekso lėlė dažniausiai atkeliauja pas naują savininką su išsamia instrukcija, tačiau ji ne visuomet apsaugo nuo kai kurių klaidų. Tam, kad sekso lėlė tarnautų ilgai ir suteiktų tik geriausius jausmus, pravers mūsų patarimai ir aptariamos dažniausiai daromos klaidos.

Nenaudojamas lubrikantas

Mylintis su sekso lėle rekomenduojama naudoti lubrikantą. Jei šio patarimo nesilaikoma, sekso metu gali būti jaučiamas sausumas, šiurkštumas, o blogiausiu atveju pažeidžiama jautri varpos oda. Nors silikoninė sekso lėlė yra tampri ir elastinga, tačiau lubrikantas sušvelnina trintį ir yra būtinas norint mėgautis maloniais pojūčiais.

Sekso lėlė nesušildoma

Kartais vyrai, apimti geismo lytiniais santykiais su lėle užsiima čia ir dabar. Jei sekso lėlė buvo laikoma ne šiltai, toks spontaniškas seksas gali taip pat sukelti ne pačius maloniausius pojūčius. Prieš seksą sekso lėlė turi būti sušildoma paprasčiausiai ją glamonėjant ar apklojus užklotu. Sušildyta silikono medžiaga tampa žymiai elastingesnė, tampresnė ir pojūčiai sekso metu tampa malonesni.

Sekso lėlė nevaloma

Sekso lėlė turi būti išvaloma po kiekvieno naudojimo. Tam tinka paprasčiausias švelnus muilas, šiltas vanduo ir švelni šluostė. Nevalant sekso lėlės joje kaupiasi vyro kūno sekretai, kuriuose ilgainiui gali pradėti daugintis bakterijos. Toliau naudojama nehigieniška sekso lėlė gali tapti lytinių organų  infekcijos ar uždegimo priežastimi. Taip pat higienos sumetimais nerekomenduojama leisti naudotis sekso lėle net ir artimiems bičiuliams. Na, o jei jau taip nutiko, sekso lėlė turi būti nedelsiant kruopščiai išplauta.

Su sekso lėle elgiamasi per grubiai

Nors šiuolaikinė sekso lėlė savo viduje turi tvirtą skeleto formos konstrukciją, kurios dėka gali būti lengvai lankstoma, tačiau tai darant turi būti jaučiamos  ribos. Net ir aukščiausios kokybės sekso lėlė nėra metalinė, todėl elgiantis neatsargiai ji gali būti sulaužyta. Šiuolaikiškos sekso lėlės lengvai lankstosi per kelius, alkūnes, dubenį, pečius bei lankstosi jų galva. Bet kurią lėlės kūno dalį lenkite palengva ir niekuomet nedarykite to per jėgą. Paprastai vyrai greitai perpranta, kaip gali būti lankstoma sekso lėlė ir elgiantis atsargiai jos lankstumo galimybių visiškai pakanka.

Naudojantis sekso lėle nepasitelkiama fantazija

Manote, kad sekso lėlė tėra laikinas žaisliukas, kuris gali greitai atsibosti? Toks klaidingas įsitikinimas gali būti pateisinamas nebent fantazijos stoka. Patyrę pirmuosius malonumus ir apsipratę su sekso lėle, galite išbandyti įvairiausias priemones, kurios atneš naujų potyrių ir paįvairins seksualinį gyvenimą. Silikoninė sekso lėlė gali būti aprengiama vis kitais gundančiais apatiniais. Tiems, kurių fantaziją kaitina kvapai, sekso lėlė gali būti kvėpinama įvairiais afrodiziakais. Norintys pakeisti aplinką, sekso žaidimus su lėle gali išbandyti vonioje. Na, o norinčių sustiprinti lytinį potraukį vyrų partnere žiūrint pornografinius filmus dažnai tampa sekso lėlė, pasiruošusi įgyvendinti pamatytas scenas.

Na, ir paskutinis, tačiau ne mažiausiai svarbus patarimas – atsipalaiduoti. Kad ir kokia tikroviška yra sekso lėlė, ji  nėra tikra moteris, kuri kreipia dėmesį į jūsų veiksmus ar kuriai reikia taip pat suteikti malonumą, galvojant ne vien apie save.  Tad visiškai atsiduoti į savo aistros rankas nėra sunki užduotis. Netgi atvirkščiai, sekso lėlė suteikia  laisvės pojūtį ir leidžia įgyvendinti visus savo norus nejaučiant jokio drovumo, ribų ar poreikio prisitaikyti prie partnerės.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.