Sandėliavimo įranga – stelažai

stelažaiBendrovė „BALTIC MASTER“ projektuoja ir įrengia prekių paskirstymo centrus, sandėlius, logistikos parkus, sandėlių terminalus. Ilgametė patirtis leidžia sukurti optimaliausią variantą mūsų klientui, kuris patenkintų bei pranoktų jo lūkesčius. Siūlome itin tvirtus, stabilius ir saugius aplinkiniams stelažus, lentynas bei kitą sandėliavimo įrangą.

Mūsų siūlomų stelažų sistemos sijos yra kruopščiai pagamintos, naudojant tik naujausias ir pažangiausias technologijas. Stelažų stovai pagaminti taip, kad atlaikytų išties didelį svorį. Bendrovės „BALTIC MASTER“ sandėliavimo įranga ir stelažai itin atsparūs smūgiams ir techniniams pažeidimams, kurie atsiranda pakraunant stelažus. O specialios technologijos dėka apdirbti rėmai yra apsaugoti nuo trinties ir korozijos, todėl tai ilgalaikis ir patikimas produktas. Kruopščiai išmatuotos sijos ir stovai garantuoja stelažo stabilumą ir saugią konstrukciją. Be to, stelažai neturi aštrių konstrukcinių kampų, yra ryškūs ir puikiai pastebimi, todėl yra visiškai saugūs aplinkiniams, todėl tai puikus pasirinkimas ne tik sandėliavimui, bet ir patiems įvairiausiems interjero sprendimams.

Atsižvelgdami į jūsų poreikius, suprojektuosime ir sumontuosime specifinių modifikacijų stelažus, kuriuose galėsite laikyti itin sunkius ir netradicinius daiktus, krovinius bei prekes.

Sandėliavimo įranga ir įvairūs universalūs ar netradiciniai stelažai yra idealus variantas bet kokiai aplinkai, kurioje būtina užtikrinti tvarkingą prekių, įrankių ir kitų daiktų naudojimą. Su  „BALTIC MASTER“ visi objektai atras savo vietą!

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.