Profesionalios sandėliavimo paslaugos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

Sandėliavimas – svarbi logistikos dalis, kurią galite patikėti mums. Užtikrinsime profesionalius ir greitus  logistinius sprendimus Jums patogioje vietoje ir tinkamu metu. Mūsų specialistai pasirūpins krovinių saugumu, jų valdymu bei užtikrins tinkamas sandėliavimo sąlygas. Siūlome tiek trumpalaikio, tiek ilgalaikio sandėliavimo paslaugas.

Profesionalios sandėliavimo paslaugos

Mūsų komanda užtikrina krovinių saugumą, tinkamą jų priežiūrą bei laikymo sąlygas. Krovinius sandeliuojame šiuolaikiškose, erdviose ir modernia įranga aprūpintose patalpose, kuriose gali būti laikomi įvairių dydžių bei tipų kroviniai. Sandėliavimo patalpose veikia kokybiška oro ventiliacijos sistema, palaikanti Jūsų kroviniams rekomenduojamą oro temperatūrą ir drėgmę. Mūsų sandėliuose yra įrengta moderni patalpų apsaugos sistema, perspėjanti apie gaisro pavojų ir vykdanti automatinio gesinimo funkcijas. Krovinių saugumą taip pat užtikrina vaizdo stebėjimo sistemos bei garsinės signalizacijos.

Sandėliavimo paslaugos didžiuosiuose Lietuvos miestuose

UAB „Parnasas“ sandėliai yra įsikūrę didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Visi mūsų sandėliai yra geroje geografinėje vietoje, todėl yra patogu privažiuoti ir iškrauti ar pakrauti krovinius. Gera bei patogi sandėlių vieta taip pat užtikrina greitą ir efektyvią  logistiką.  Visi sandėliai yra aprūpinti modernia technika, todėl kroviniai pakraunami ir iškraunami saugiai, greitai bei profesionaliai.  

Kompleksinės sandėliavimo paslaugos

„Parnaso“ komanda teikia ne tik sandėliavimo paslaugas, bet ir rūpinasi profesionaliu krovinių iškrovimu bei pakrovimu. Mums patikėtus krovinius taip pat galime pagal kliento pateiktus nurodymus surūšiuoti, sukomplektuoti, supakuoti ir paženklinti: užklijuoti lipdukus ar etiketes. Taip pat mūsų komanda gali pasirūpinti krovinių surinkimu ir paskirstymu visoje Lietuvoje. Dirbame lanksčiu darbo grafiku, todėl pasirūpinsime Jūsų kroviniais jums tinkamiausiu metu.

Kokybiškas ir profesionalus aptarnavimas

Mūsų komanda visada siekia patenkinti kliento lūkesčius ir užtikrinti aukštą paslaugų kokybę. Didelė patirtis bei mūsų komandos kompetencija padeda sklandžiai bendradarbiauti su klientais ir pasiekti geriausių rezultatų. Mūsų kvalifikuotas personalas gali aptarnauti itin didelį krovinių srautą. „Parnaso“ darbuotojai ne tik teikia profesionalias sandėliavimo paslaugas, bet ir maloniai bendradarbiauja su klientais: atsako į visus rūpimus klausimus ar išsprendžia kilusius nesklandumus, taip tausodami kliento laiką ir ramybę. 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.