Prekės kūdikiams, kurioms be reikalo leidžiate pinigus, jų net 15

Kartais atrodo, jog prekės kūdikiams 80% susideda iš nereikalingų daiktų, kuriuos pardavėjai stengiasi įkišti rūpestingiems tėveliams. Šiame straipsnyje pakalbėsime apie kudikiu prekes, kurioms jūs visiškai be reikalo išleistumėte pinigus.

Prieš išvardijant, mano manymu, visiškai niekam nereikalingus daiktus, noriu pateikti keletą principų, kurie gerokai palengvins jūsų gyvenimą, perkant kudikiu prekes internetu.

3 pagrindiniai principai, pagal kuriuos įsigyjamos kūdikių prekės

1. Pirma išbandome, tik tada perkame

Visi vaikai skirtingi ir vienam vaikui naudingas daiktas kitam vaikui gali būti visiškai beverčiu. Todėl prieš kažką įsigyjant (ypač jei kalba eina apie brangius vaikiškus baldus, lavinamuosius žaislus ar kt.), pasiskolinkite tokį daiktą iš pažįstamų, kad galėtumėte išbandyti. Savaime suprantama, jei turite tokią galimybę.

Galimas dalykas, jog jūsų mažylis su džiaugsmu judės vaikštynėje, o gali būti taip, kad jūs jo ten net neįsodinsite. Gal jam patiks maitinimo stalelis, o gal jis kaskart apsipils karčiomis ašaromis vos tik jums pabandžius jį prie to stalelio pasodinti. Beje, neprošal būtų pasakyti, kad, rodos, tokios paprastutės plastikinės kėdutės kainuoja tiek, tarsi būtų pagamintos iš meteorito ar dinozauro kaulo.

2. Prekės naujagimiams įsigyjamos tik atsiradus poreikiui

Yra žmonių, kuriems patinka vaikiškų daiktų ir kitų įrenginių prisipirkti iš anksto, ateičiai. Problema ta, kad kai kurios prekės naujagimiams gali taip ir likti nepanaudotos. Pavyzdžiui, aš dar besilaukdama nusipirkau vystymo stalelį, o vėliau kūdikį perrenginėdavau jo lovytėje ant žaismingo neperšlampamo  čiužinio.

3. Nuolat prisimename, jog vaikai greitai auga

Kuo mažesnis kūdikis, tuo greičiau jis auga. Kai kurių kudikiu rubelių jūs taip nė karto ir neužvilksite savo mažyliui. Žaislai greitai nusibosta, naujagimio rubeliai už savaitės kitos tampa per maži. Tad kai susimąstote ar verta įsigyti kažkokį daiktą, pagalvokite apie tai, jog jis galbūt bus naudojamas vos 2–3 mėnesius, o po jų taps nenaudingu daiktu.

Nereikalingos kudikių prekės:

1. Vokelis išeinant iš gimdymo namų

Jei žieminiai vokeliai dar gali praversti pirmomis naujagimio gyvenimo dienomis išeiti nors ir neilgam pasivaikščioti, tai šiltajam  metų sezonui skirti vokeliai, mano manymu, absoliučiai beprasmis pinigų švaistymas. Vaikas jame pagulės vienintelį kartą, kai iš gimdymo namų jį parsivešite namo, o kainuoja tokie vokeliai nepigiai.

2. Vystymo lenta arba stalelis

Man buvo visiškai patogu perrenginėti kūdikį ant neperšlampamo čiužinio, tiesiog nuleidus vieną lovelės užtvaro pusę. Jei ant lovytės perrenginėti nepatogu, tai galite atlikti ant bet kokio stalo, užkloto klijuote.

3. Sauskelnės

Be vienkartinių sauskelnių, ko gero, neišsiversime. Bet kuriuo atveju, mano tarpe nėra pažįstamų, kurie būtų visiškai atsisakę vienkartinių sauskelnių. Tačiau namuose vaikas puikiausiai gali būti su daugkartinėmis sauskelnėmis. Paskaičiavus, gaunasi reikšminga ekonomija.

4. Maitinimo kėdutės

Kaip jau minėjau anksčiau, maitinimo kėdutės kainuoja nepigiai. Jas kuo puikiausiai galima pakeisti paprasta aukšta kėde ant kurios vaikas sėdės prie suaugusiųjų stalo. Tiesiog nė akimirkai nepalikite jo be priežiūros ir jis nenukris.

5. Lopšiai

Pirmomis naujagimio gyvenimo dienomis mažyliui nejauku didelėje vaikiškoje lovytėje ir nemaža dalis tėvų perka specialius lopšius, kurie, beje, nepigūs. Tokį lopšį gali atstoti paprasčiausia automobilio kėdutė: sūpuoti ant rankų, kelių arba pakabinus tarpduryje. Kai vaikutis užmigs, perkelkite jį į lovytę su minkštais borteliais.

6. Maudymo vonelė su pakilimu

Maudymo vonelėje naujagimį maudėme vos porą kartų, vėliau įsigijome plaukiojimo ratą ir maudydavome vonioje.

7. Vaikiška kosmetika

Didžiulio kiekio vaikiškos kosmetikos jums taip ir neprireiks. Aš naudojau vaikišką kosmetiką minimaliai: maudymo putas (labai retai), sterilų aliejų. Aš nepirkau jokių pabarstų ir kremų odelei po sauskelnėmis: su oda viskas buvo gerai, tačiau kai kuriems tos priemonės galbūt ir bus reikalingos.

8. Nauji vaikiški drabužiai, ypač brangūs

Dar iki gimstant kūdikiui pažįstami mums atidavė krūvą vaikiskų rubų, todėl aš jų pirkausi vos keletą: keletą siaustinukų, šliaužtukų, smėlinukų. Ir vis vien pusės įsigytų daiktų taip ir neprireikė, kai kurių rūbelių taip nė karto ir neužvilkome. Naujagimiai auga labai sparčiai, tad stenkitės pirkti kuo mažiau daiktų: atsiradus poreikiui jūs įsigysite viską, ko reikės.

9. Radio auklė

Šis pirkinys pravers tiems, kas gyvena dideliame name arba labai dideliame bute. Jei jūs sėdite gretimame kambaryje, tikrai manote, jog neišgirsite verkiančio kūdikio? Išgirs net jūsų kaimynai.

10. Baldakimas virš lovelės

Tai tiesiog dulkių kauptuvas.

11. Brangūs ir sudėtingi žaislai

Visai mažyčiai kūdikiai gali žaisti tik taip: susikišti žaislą į burnytę arba išmesti jį iš lovelės. Kiek vėliau, nuo 6 mėnesių iki metukų amžiaus jau gali žaislu stuksenti į kažką arba suplėšyti į dalis, o tada susikišti į burną.

Mažam kūdikiui žaislu tampa bet kuris saugus daiktas, jis vienodai susidomėjęs žais su nieko jums nekainavusiu arbatos šaukšteliu ir lygiai taip pat su brangiu ryškiaspalviu barškučiu.

12. Buteliukų šildytuvas

Įsigiję buteliukų šildytuvą dauguma mamų juo pasinaudoja vos porą kartų. O vėliau šiltą vandenį mišinukui pila iš virdulio ir atvėsina buteliuką po tekančiu vandeniu, vaikiškas košeles šildo mikrobangų krosnelėje, kuri, ko gero, yra visuose namuose. Šildytuvas gali būti naudingas tik tuo atveju, jei planuojate keliauti su naujagimiu.

13. Vaikiškos svarstyklės su lopšiu

Šis nepigus įrenginys pravers tik esant problemoms su kūdikio svoriu. Kam jums nuolat sverti mažylį? Tai ir taip kiekvieną mėnesį bus daroma vaikų poliklinikoje apžiūros metu.

14. Drėgnų servetėlių šildytuvas

Tai daiktas, kuriuo siekiama kūdikiui sukurti super šiltnamio sąlygas. Kai tėvai stengiasi apsaugoti savo kūdikį nuo menkiausio diskomforto, pavyzdžiui, vėsios drėgnos servetėlės, jie iš esmės savo vaikui daro meškos paslaugą.

15. Kibiras panaudotoms sauskelnėms

Tai jau apskritai iš fantastikos srities. Jei jau sauskelnės taip stipriai kvepia, prieš išmesdami į šiukšlių kibirą tiesiog susukite jas į paprastą maišelį, ir problema išspręsta.

Kur aš perku prekes kudikiams

Kidy.Eu — stambi garsiausių prekės ženklų internetinė parduotuvė su pagrindiniais sandėliais Klaipėdoje – tikra dovana vaikams ir jų tėveliams. Parduotuvės interneto svetainėje pristatoma daugybė garsių Europos ir Amerikos prekių ženklų: nuo turinčių pasaulinę šlovę (Lassie, Reima, ErgoBaby) iki įdomių ir kokybiškų firmų (Lorita, Flokati). Čia galite įsigyti ne tik drabužių, bet ir bet kurias kitas kudikiu prekes. Kainos priklauso nuo konkrečių prekės ženklų, bet kuriuo atveju, rekomenduoju sekti išpardavimų skyrių, kur patikusį daiktą galima įsigyti net su 50% nuolaida.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.