POS sistemos parduotuvėms: kokie privalumai?

POS sistemaKiekvienas verslas siekia, kad jo veikloje būtų pritaikyti tik moderniausi ir pažangiausi sprendimai ir užtikrinamas funkcionalumas, kuris suteikia geresnį klientų aptarnavimą, lengvina darbuotojų darbą. Nesvarbu, ar valdote didžiulį parduotuvių, ar restoranų tinklą, ar užsiimate vietiniu, specializuotu verslu – vienas pagrindinių būdų efektyviai valdyti finansus yra tinkamai atrinkta atsiskaitymų sistema. Šiuo metu populiariausias prekybininkų pasirinkimas yra POS sistemos parduotuvėms. Kodėl verta rinktis tokią sistemą ir kokie jos privalumai?

POS sistema – tai parduotuvės vietai skirtas kompiuterizuotas kasos aparatas su specialia programine įranga, kuri padeda vykdyti atsiskaitymus, valdyti finansus ir stebėti savo pardavimų duomenis.

Kalbant apie pačią POS sistemos sudėtį, techninę dalį sudaro specialiai šiai sistemai pritaikytas kompiuteris į kurį integruojama fiskalinio bloko valdymo įranga, vienas arba keli ekranai (pagal poreikį), taip pat gali būti pridedama planšetė ar kitas nešiojamas įrenginys, grynųjų pinigų blokas, svarstyklės, fiskalinių kvitų spausdintuvas, brūkšninių kodų skaitytuvai ir banko banko kortelių skaitytuvai.

Kokie POS sistemos parduotuvėms privalumai?

  • Pilną sąsaja su įmonės sandėliu bei apskaita. Kadangi POS sistema yra sujungta su buhalterinės apskaitos sistema ir sandėliu, galite puikiai valdyti visus pardavimus. Visi atsiskaitymai nukeliauja į vieną nurodytą banko sąskaitą, o pats POS kasos ekranas rodo apie turimus prekių kiekius. Jūs taip pat galite sekti tiek dienos, tiek savaitės ar mėnesio pardavimus ir taip kontroliuoti sandėlio darbą, daryti rinkodaros akcija ar valdyti tiekimą.
  • Galima atsiskaityti ir kortele, ir grynaisiais. POS sistemos parduotuvėms yra patogios tuo, kad klientai gali atsiskaityti ir kreditine, ir debetine kortele, ir grynaisiais pinigais. Visi finansai valdomi viena sistema, todėl tai palengvina darbą tiek apskaitininkams, tiek pardavėjams.
  • Rinkodaros įrankiai. POS sistemos suteikia galimybę naudotis ir rinkodaros įrankiais, tokiais kaip lojalumo programos, akcijos, nuolaidos. Jums nereikia įdiegti atskirų sistemų ir galite iškart sekti rezultatus, kuriuos atnešė rinkodaros kampanijos.
  • Galimybė dirbti nutrūkus interneto ryšiui. POS sistemos yra patogios ir tuo, kad naudoti kasos terminalą lokaliai galima net ir dingus interneto ryšiui. Duomenys sinchronizuojami automatiškai atstačius interneto veikimą.

 

 

 

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.